KOSZYK (0)
Nowe używane wózki widłowe Kraków

Nowe, jak i używane wózki widłowe pełnią bardzo ważną rolę we wszystkich pracach magazynowych – niezależnie od rodzaju i ilości towaru, który jest magazynowany. Zapoznaj się z naszą ofertą i zaopatrz swoją firmę w niezawodne sprzęty, które pomogą Ci zwiększyć wydajność i odnieść sukces.

Kraków: wózki widłowe a prace magazynowe

Przebieg prac magazynowych w bardzo dużym stopniu zależy od tego, jakie sprzęty mają do dyspozycji pracownicy. Jeśli magazyn jest wyposażony w profesjonalne urządzenia, które ułatwiają im wykonywanie codziennych obowiązków, to mogą być znacznie bardziej wydajni.

Sprzęty, które są niezbędne w każdym magazynie, to wózki widłowe. Kraków jest przykładem miasta, w którym istnieje ogromna przestrzeń magazynowa wykorzystywana przez różnorodne podmioty: fabryki, firmy produkcyjne i handlowe, markety, firmy budowlane i wiele innych. Aby właściwie zarządzać towarami, które znajdują się na magazynie, trzeba dysponować wózkami widłowymi i innymi sprzętami, z pomocą których można przestawiać, ustawiać i transportować ładunki o różnym charakterze.

Wózki widłowe – nowe czy używane?

Jakie wózki widłowe lepiej wybrać – nowe czy używane? To oczywiście w dużej mierze zależy od budżetu firmy, która ma zamiar je kupić, ponieważ logicznym jest, iż wózki używane są sprzętami znacznie tańszymi. Nie oznacza to jednak, że gorszymi lub mniej sprawnymi, bowiem każdy taki sprzęt musi przechodzić regularne kontrole i jest dopuszczony do użytku tylko jeśli spełnia normy techniczne. Dlatego nawet kupując używane wózki widłowe ma się pewność, że są to sprzęty w pełni funkcjonalne i że bezbłędnie spełnią wszystkie powierzone im role na magazynie.

Są też argumenty przemawiające za nowymi wózkami widłowymi. Jest to między innymi gwarancja producenta, w ramach której wykonywany jest serwis urządzeń. Co więcej, sprzęty te z pewnością będą służyły dłużej i dopiero po wielu latach będzie konieczna ich wymiana.

Niezależnie od tego, które wózki widłowe wybierzesz – nowe czy używane – w Krakowie masz dostęp i do jednych, i do drugich. Dba o to Gamadex! Zaopatrujemy wiele firm w sprzęty magazynowe. Do dyspozycji klientów oddajemy zarówno nowe wózki widłowe od renomowanych producentów, jak i wózki używane – sprawdzone pod względem technicznym i przygotowane do dalszej wydajnej pracy. Zdecyduj sam, które rozwiązanie jest bardziej korzystne dla Ciebie i Twojej firmy i dokonaj zakupu – serdecznie zapraszamy do współpracy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI