KOSZYK (0)
Nowe używane wózki widłowe Zakopane

W każdym zakątku Polski, nawet w tych stosunkowo niedużych miejscowościach, można znaleźć obiekty, które w swoim codziennym funkcjonowaniu wykorzystują wózki widłowe. Sprzęty te znajdują zastosowanie zarówno w fabrykach, zakładach produkcyjnych i przetwórniach, jak i w przechowalniach, hurtowniach, hipermarketach, składach budowlanych, a nawet zwykłych lokalnych sklepach. Dlatego też dostęp do sprzętów magazynowych, jak i do usług związanych z ich utrzymaniem (napraw, konserwacji, przeglądów technicznych) musi być łatwy niezależnie od lokalizacji.

Przedsiębiorcy z Zakopanego i okolic także wykorzystują wózki widłowe w swojej pracy. Dlatego też doceniają obecność takich sprzętów oraz usług serwisowych w swojej okolicy. Tutaj bowiem produkty i usługi oferuje Gamadex – firma zajmująca się dystrybucją, wynajmem i serwisowaniem sprzętów magazynowych.

Nowe wózki widłowe – kup markowe sprzęty w Zakopanem

Jeśli chcesz kupić nowe wózki widłowe w okolicach Zakopanego, u nas znajdziesz bogatą ofertę tych produktów. Mamy do zaoferowania sprzęty znanych i cenionych na całym świecie marek, takich jak np. Komatsu, Nissan, Linde. Wózki, które u nas kupisz, są objęte gwarancją, a my dodatkowo oferujemy usługi związane z ich utrzymaniem.

Używane wózki widłowe – praktyczne rozwiązanie dla firm z Zakopanego

Firmom, które preferują zakup sprzętów używanych, proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą używanych wózków widłowych. Są one w pełni sprawne, ponieważ zadbaliśmy o to, aby doprowadzić je do doskonałego stanu. Wykonaliśmy niezbędne remonty i naprawy oraz odświeżyliśmy sprzęty wizualnie, tak aby zwiększyć ich atrakcyjność i zapewnić pełną funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

Zakopane – poznaj naszą ofertę wózków widłowych

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą do zapoznania się z ofertą wózków używanych i nowych, które można znaleźć w naszym sklepie firmowym. Wszystkie egzemplarze można obejrzeć na naszej stronie internetowej – każdy wózek jest opisany, dodane są parametry techniczne oraz zdjęcia. Zapraszamy też do osobistego odwiedzenia naszego sklepu, aby zobaczyć sprzęty na własne oczy i przekonać się co do podjętej decyzji zakupu. Chętnie doradzimy lub udzielimy informacji o poszczególnych sprzętach, aby ułatwić Ci wybór. Czekamy na kontakt!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI