KOSZYK (0)
Nowe używane wózki widłowe Nowy Sącz

Wynalazki i nowinki technologiczne mają za zadanie ułatwiać nam codzienną pracę. Wszystko, co zostało stworzone przez człowieka w tej kategorii, służy do tego, aby pracowało się nam łatwiej, szybciej i z mniejszym wysiłkiem. Jednym z bardzo ważnych wynalazków są wózki widłowe, dzięki którym dużo szybciej i efektywniej przebiegają prace magazynowe. Firmy, które zaopatrują się w takie sprzęty, zwracają uwagę na takie ich aspekty jak:

  • maksymalny udźwig,

  • rozstaw wideł,

  • moc silnika,

  • wytrzymałość konstrukcji,

  • maksymalna wysokość,

  • łatwość operowania sprzętem.

To, czy inwestuje się w nowe czy w używane wózki widłowe, ma drugorzędne znaczenie. Bardzo często okazuje się, że sprzęt "z drugiej ręki" sprawdza się znacznie lepiej niż fabrycznie nowe urządzenie. Wszystko oczywiście zależy od producenta oraz od poszczególnych parametrów określonego modelu. Nie warto jednak na wstępie wykluczać zakupu używanych wózków widłowych, ponieważ ich oferta może być bardzo atrakcyjna.

Używane wózki widłowe w Nowym Sączu

Chcesz poznać ofertę używanych wózków widłowych dostępnych w Nowym Sączu i okolicach? Przejrzyj zasoby naszej strony internetowej i sam przekonaj się, jak wiele możemy zaoferować. Sprzęty magazynowe od najlepszych, cenionych na całym świecie producentów, którzy działają na rynku od dziesięcioleci – znajdziesz ich u nas mnóstwo i z pewnością uda Ci się w ich gronie odnaleźć sprzęt, który spełni wszystkie swoje potrzeby. Nasze wózki magazynowe są w pełni sprawne i przeszły niezbędne badania techniczne, dlatego nie musisz martwić się o ich funkcjonalność.

Wózki widłowe – nowe, używane: wybierz sam!

Możesz także wybrać jeden z nowych wózków widłowych, które oferujemy w Nowym Sączu. Zasoby naszego sklepu bez wątpienia spełnią Twoje oczekiwania. Mamy w asortymencie sprzęty od wielu producentów, m.in. wózki widłowe Nissan, Toyota, Manitou czy Linde. Z pewnością doskonale znasz te marki. Zapoznaj się z modelami, które można kupić w Gamadex, a w razie pytań – skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy Ci i udzielimy dodatkowych informacji.

Zapraszamy serdecznie przedsiębiorców z Nowego Sącza oraz z okolic miasta do podjęcia z nami współpracy. Dostarczamy wysokiej jakości sprzęty magazynowe, zajmujemy się ich serwisem i naprawami, oferujemy tez opcję dzierżawy. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już teraz!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI