KOSZYK (0)
Nowe używane wózki widłowe Nowy Targ

Zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe mogą być perfekcyjną decyzją inwestycyjną dla firmy. Wszystko zależy od jej potrzeb, od oczekiwań pracowników, a także od rodzaju towaru, z którymi mają pracować kupione sprzęty. W Nowym Targu możesz zaopatrzyć się w sprzęty magazynowe najwyższej jakości, zarówno nowe, jak i używane. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i skorzystasz z naszej oferty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Wózki widłowe Nowy Targ: nowe i używane

Dlaczego warto kupować nowe wózki widłowe? Przede wszystkim dlatego, że są to sprzęty nowoczesne, wykorzystujące nowe technologie i najlepiej dostosowane do współczesnych potrzeb magazynów oraz ich pracowników. Ponadto są objęte gwarancją producenta, dzięki czemu nie trzeba martwić się o koszty eksploatacyjne związane z serwisem i naprawami.

A dlaczego zakup wózków używanych będzie dobrą decyzją? Ponieważ niektóre firmy – np. te, które dopiero się rozwijają – dysponują ograniczonym budżetem i szukają sposobu na rozsądne oszczędności. Wiedząc, że używany wózek widłowy – aby być dopuszczony do użytku – musi przejść niezbędne renowacje oraz badania techniczne, mogą bezpiecznie zdecydować się na tańsze rozwiązanie, które w żadnym stopniu nie narazi ich na straty ani niebezpieczeństwo związane z użytkowaniem.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na nowy, czy na używany wózek widłowy, możesz kupić go u nas. Gamadex posiada w asortymencie szeroką gamę sprzętów o różnych cechach technicznych. Wszystkie są oczywiście w pełni sprawne i dostosowane do potrzeb magazynów. Zapoznaj się z naszą ofertą – wszystkie sprzęty, które sprzedajemy, są opisane i opatrzone parametrami technicznymi oraz zdjęciami. Dzięki temu każdy nasz klient wie, na co się decyduje. A jeśli wciąż ma wątpliwości, możesz skontaktować się z nami i zadać wszystkie nurtujące pytania, uzyskując dodatkowe informacje o produktach.

Zachęcamy także do zapoznania się z opcją dzierżawy wózków, jak i z naszymi usługami w zakresie konserwacji i serwisu. Wszystkie informacje na ten temat dostępne są na naszej stronie, a szczegóły chętnie przedstawimy telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy serdecznie do współpracy klientów z Nowego Targu i okolic, a także z całego województwa małopolskiego. Gwarantujemy najwyższą jakość i fachową obsługę!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI