KOSZYK (0)
Nowe używane wózki widłowe Olkusz

Chcesz, aby prace w Twoim magazynie przebiegały sprawnie i bezpiecznie? Musisz zaopatrzyć się w solidne sprzęty, a zwłaszcza w wózki widłowe, które należą do podstawowego wyposażenia w takich miejscach. Nie muszą to być fabrycznie nowe sprzęty – wózki używane także doskonale się sprawdzą, jeśli zainwestuje się w sprzęt w pełni sprawny i technicznie przygotowany do bezpiecznej pracy. Ofertę wózków widłowych w Olkuszu możesz poznać, przeglądając naszą stronę internetową.

Olkusz - kup nowe lub używane wózki widłowe w swojej okolicy

Aby znaleźć dobrej jakości wózki widłowe, nie musisz szukać daleko. Mieszkając w Olkuszu masz je na wyciągnięcie ręki. Nasze sprzęty używane są w wielu pobliskich magazynach, a nasi dotychczasowi klienci bardzo chwalą sobie zarówno kupione u nas wózki, jak i usługi, które oferujemy (naprawy, przeglądy, pielęgnacja itd.).

W ofercie Gamadex znajdziesz:

  • nowe wózki widłowe – fabrycznie nowe sprzęty takich producentów jak Nissan, Toyota czy Komatsu. Do naszego asortymentu wybieramy wyłącznie najlepsze, sprawdzone modele, które spełniają oczekiwania klientów. Posiadamy wózki o różnych parametrach technicznych – wybór jest szeroki, więc bez problemu można znaleźć coś dla siebie;

  • używane wózki widłowe – posiadamy sprzęty, które przeszły wszystkie niezbędne badania techniczne i ewentualne konieczne naprawy, remonty czy wymiany części eksploatacyjnych. Są w pełni przygotowane do realizacji zadań na magazynach - zarówno w dużych, jak i niewielkich obiektach.

Każdy wózek widłowy, który można kupić w Gamadex, jest dostępny na naszej stronie internetowej wraz ze wszystkimi danymi technicznymi. Ewentualne pytania można nam zadawać telefonicznie lub mailowo. Poza wysokiej klasy produktami oferujemy także fachową obsługę - serwis sprzętów, naprawy, doradztwo, badania techniczne. Co więcej, wózki widłowe można u nas nie tylko kupić, ale także wypożyczyć długo- lub krótkoterminowo. Ta opcja może przydać się wszystkim tym, którzy potrzebują sprzętu zastępczego lub dodatkowego wsparcia w sezonie wyjątkowo intensywnych prac.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejrzyj stronę internetową Gamadex, poznaj nowe i używane wózki widłowe, które oferujemy, a także naszą gamę usług i skontaktuj się z nami, aby podjąć z nami współpracę. Serdecznie zapraszamy klientów z Olkusza i okolic!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI