KOSZYK (0)
Nowe używane wózki widłowe Oświęcim

Chcesz kupić nowe wózki widłowe w okolicy Oświęcimia? A może interesują Cię używane sprzęty, dzięki którym uda Ci się sporo zaoszczędzić? Najlepszej jakości, niezawodne produkty dostaniesz u nas – poznaj naszą ofertę!

Oświęcim – kup niezawodne wózki widłowe nowe lub używane

Z myślą o potrzebach naszych klientów przygotowaliśmy szeroką i różnorodną ofertę wózków widłowych. Spośród dostępnych u nas produktów każdy może bez problemu wybrać urządzenia, które najlepiej spełnią jego oczekiwania i umożliwią sprawną, bezpieczną pracę na magazynie.

Nowe wózki widłowe

Nowe wózki widłowe, które oferujemy, to między innymi produkty firm Toyota, Mitsubishi, Nissan, Royal Forklift. Znasz tych producentów? Jeśli działasz w branży transportowej, magazynowej lub budowlanej, to na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że są to renomowane firmy, które dostarczają na rynek wysokiej klasy urządzenia. Nowe wózki widłowe, które oferujemy, to różnorodne produkty. Znajdą się wśród nich wózki terenowe, paleciaki oraz sprzęty o uniwersalnym zastosowaniu, które przydadzą się w każdym rodzaju magazynu. Jaki napęd Cię interesuje? Elektryczny, diesel, benzyna, gaz? Jaki preferujesz rodzaj masztu – triplex, duplex panoramiczny? Jaki jest maksymalny udźwig sprzętu, który chcesz kupić – 2000 kg? 2500 kg? A może 3000 kg? U nas znajdziesz wszystkie możliwe parametry i kombinacje. Z pewnością nie będziesz zawiedziony!

Używane wózki widłowe

Podobnie jest z używanymi wózkami widłowymi, które można u nas kupić lub wypożyczyć. W Oświęcimiu do dyspozycji klientów oddajemy sprzęty takich marek jak Linde, Toyota, Komatsu, Mitsubishi, Nissan, EP, Hyster, Balcancar, Daewoo. Różnorodne parametry, lata produkcji, rodzaje napędów. I oczywiście ceny. Skontaktuj się z nami, aby zapytać o konkretny wózek widłowy lub poprosić o pomoc w doborze sprzętu, który spełni Twoje potrzeby. Używane wózki widłowe, które oferujemy, są w pełni sprawne i bezpieczne. Przeszły wszystkie niezbędne prace konserwacyjne i zostały poddane kontroli technicznej, którą przeszły bez wyjątku pozytywnie – dlatego możesz zaufać tym sprzętom i zainwestować w nie bez żadnych obaw.

Zapraszamy do współpracy. Chętnie doradzimy w wyborze sprzętów oraz przedstawimy szczegóły dotyczące konkretnych propozycji. Czekamy na kontakt!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI