KOSZYK (0)
Nowe używane wózki widłowe Skawina

Zakup dobrej jakości wózka widłowego to doskonała inwestycja w przyszłość firmy. Na dłuższą metę nie ma znaczenia, czy będzie to wózek nowy, czy używany. Tak naprawdę wśród używanych wózków widłowych można znaleźć na tyle interesujące propozycje, że stają się one prawdziwą konkurencją dla sprzętów fabrycznie nowych. Jeśli chcesz kupić dobre sprzęty dla swojej firmy, sprawdź ofertę Gamadex. Znajdziesz u nas urządzenia, które spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą Ci sprawnie realizować wszystkie zlecenia.

Nowe wózki widłowe czy używane wózki widłowe?

To pytanie zadaje sobie większość osób, które chcą zaopatrzyć swoją firmę w urządzenia magazynowe. Prawda jest taka, że i jeden, i drugi wybór będzie miał wiele zalet – i o nich piszemy poniżej.

Wybierające nowe wózki widłowe:

  • otrzymujesz gwarancję producenta,

  • masz możliwość skorzystania z serwisu gwarancyjnego,

  • masz pewność, że będą działały przez długie lata,

  • możesz skorzystać z najnowszych technologii.

Wybierając używane wózki widłowe:

  • oszczędzasz na zakupie,

  • możesz używać wypróbowanego sprzętu, który nie zawiódł wcześniejszych użytkowników,

  • możesz skorzystać z serwisu pogwarancyjnego,

  • masz możliwość wypróbowania sprzętów różnych marek, zanim zdecydujesz się na zakup nowych urządzeń.

Skawina – skorzystaj z bogatej oferty wózków widłowych

Firma Gamadex ma do zaoferowania wiele różnorodnych wózków widłowych, wśród których z łatwością znajdziesz sprzęt odpowiadający potrzebom Twojej firmy. Wśród produktów, które można u nas kupić, znajdziesz marki takie jak Komatsu, Linde, Nissan, Toyota i wiele innych. Posiadamy zarówno nowe wózki widłowe, które pozwolą Ci dokonać inwestycji na wiele lat, jak i sprzęty używane, dzięki którym możesz oszczędzić lub po prostu niedrogo uzupełnić zasoby swojej firmy.

Oprócz sprzedaży nowych i używanych wózków widłowych, oferujemy także szeroką gamę usług związanych z ich dzierżawą, naprawami, przeglądami technicznymi, pielęgnacją. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej, a jeśli będziesz miał jakiekolwiek dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Odpowiadamy za wysoką jakość dostarczanych sprzętów oraz gwarantujemy rzetelną obsługę każdego klienta. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI