KOSZYK (0)
Nowe używane wózki widłowe Tarnów

W magazynie każdy sprzęt musi działać w stu procentach sprawnie. Od tego zależy bezpieczeństwo wszystkich pracowników, a także jakość oferowanych usług magazynowych. Oddane pod opiekę danej firmy towary muszą mieć zagwarantowane najlepsze i najbezpieczniejsze warunki przechowywania. Dlatego też konieczne jest zaopatrzenie się w najwyższej jakości sprzęty i regularne poddawanie ich kontrolom technicznym.

Używane wózki widłowe – korzystna inwestycja

Bezpieczeństwo jest priorytetem, jednak z tego punktu widzenia nie jest najważniejsze to, czy w magazynie korzysta się z używanych czy nowych wózków widłowych. Oczywiste jest, że w przypadku nowych pojazdów, otrzymuje się gwarancję producenta, a sam sprzęt nie byłby dopuszczony do użytku, gdyby nie spełniał wszystkich wymogów bezpieczeństwa. Jednak nawet w przypadku zaopatrywania się w wózki widłowe używane można bezproblemowo upewnić się co do tego, że prezentują najwyższy standard, a korzystanie z nich nie stwarza żadnego zagrożenia. W jaki sposób?

Otóż zakupując wózki używane, należy sprawdzić datę i wynik ostatniego badania technicznego. Wyłącznie sprzęty dopuszczone do użytku przez UDT mogą być używane na magazynach, w przechowalniach, w fabrykach i w innych miejscach, gdzie odbywa się magazynowanie w dowolnej formie.

Wózki nowe, wózki używane – zaopatrz swój magazyn w Tarnowie

Używane wózki widłowe, które oferujemy w Tarnowie, mają wszystkie niezbędne przeglądy techniczne i są w stu procentach sprawne. Sami zadbaliśmy o to, aby zapewnić naszych klientów o ich niezawodności i przygotowaniu do wydajnej, długoletniej pracy. Dlatego też jeśli szukasz w Tarnowie używanych sprzętów magazynowych ze sprawdzonego źródła, możesz kupić je u nas.

Zachęcamy też do zapoznania się z ofertą nowych wózków widłowych. Tarnów to miasto, w którym usługi magazynowania są szeroko rozwinięte i korzysta z nich wiele firm i osób prywatnych. Branża ta stale się rozwija wraz z rozwojem produkcji, handlu i transportu. Warto zadbać o jak najwyższą jakość tych usług z pomocą sprzętów dostarczanych przez renomowanych producentów i udostępnianych między innymi przez naszą firmę.

Zapraszamy do zakupów oraz do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań dotyczących wózków widłowych i pozostałych sprzętów magazynowych oraz ich dostępności w Tarnowie. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat produktów oraz usług, które świadczymy w województwie małopolskim.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI