KOSZYK (0)
Nowe używane wózki widłowe Wadowice

Chcąc zaopatrzyć swoją firmę w dobre wózki widłowe, będziesz mógł wybierać spośród nowych oraz używanych sprzętów. Które z nich sprawdzą się lepiej? Jak wybrać trafnie, aby nie żałować później swojej decyzji? Czy nowe sprzęty są z założenia lepszym wyborem niż używane? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Nowe wózki widłowe – inwestycja na lata

Zakup nowych wózków widłowych bez wątpienia będzie dobrą inwestycją dla firm, które szukają sprzętów na lata. Nowe urządzenia będą służyły bardzo długo. Będą też oferowały najnowszą technologię, która bardzo często przekłada się na wydajność pracy, bezawaryjność i łatwą obsługę. Jeśli firma może przeznaczyć większy budżet na zakup sprzętów magazynowych, nowe wózki widłowe z pewnością będą dla niej trafną inwestycją. Przez wiele lat będą one wspierały działania magazynowe, będą tanie w eksploatacji i przełożą się na sukces finansowy.

Używane wózki widłowe – sprawdzone sprzęty w niskich cenach

Natomiast w sytuacji, gdy budżet jest ograniczony, dobrym rozwiązaniem będą używane wózki widłowe. Choć ich żywotność z pewnością będzie krótsza i znacznie szybciej będą wymagały wymiany na nowy sprzęt, to mogą się okazać doskonałą pomocą przy rozwoju firmy w jej początkowych etapach działalności, a także dobrym wsparciem dla pozostałych sprzętów, np. w przypadku zwiększonej sezonowej intensywności prac. Ważne jednak, aby upewnić się do jakości i sprawności takich urządzeń, zanim zaopatrzy się w nie firmę.

Nowe i używane wózki widłowe – kup je u nas!

Zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe można kupić u nas. Gamadex to firma zajmująca się dystrybucją oraz naprawami sprzętów magazynowych, możesz więc liczyć na długotrwałą współpracę i nasze wsparcie także po dokonaniu zakupu. Oferujemy wózki widłowe różnych znanych na całym świecie producentów – Linde, Komatsu, Toyota, Mitsubishi i wielu innych. Możesz kupić u nas fabrycznie nowe sprzęty oraz sprzęty używane – wyremontowane, odświeżone i w pełni przygotowane do dalszej bezpiecznej pracy.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich klientów z Wadowic oraz z innych pobliskich miejscowości. Odwiedź nas w naszej siedzibie lub skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo, aby poznać dokładniej naszą ofertę i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI