KOSZYK (0)
Resurs wózka widłowego Bochnia

Resurs wózka widłowego ma niebagatelne znaczenie z perspektywy jego użytkownika. Dlaczego jest tak istotny? Wyjaśniamy poniżej.

Resurs wózka widłowego - 3 fakty, o których nie miałeś pojęcia

Co powinieneś wiedzieć o resursie? Najważniejsze informacje na jego temat zamknęliśmy w 3 kluczowych punktach. Oto i one:

 1. Resurs wózka widłowego jest obowiązkiem od momentu wejścia w życie rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Transportu.
  Ustawa odnosi się do warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego.
   
 2. Obliczenie resursu jest możliwe nawet wtedy, gdy nie znasz historii użytkowania wózka widłowego.
  Obowiązkiem właściciela sprzętu jest wyznaczenie jego resursu w oparciu o czynniki, takie jak: dane techniczne urządzenia, aktualny stan, liczba cykli pracy.
   
 3. Poprawne wyznaczenie resursu to dla Ciebie duża oszczędność.
  ​Warto wiedzieć, że jeśli niepoprawnie wyznaczysz resurs wózka widłowego, np. zaniżając jego wartość, będziesz zmuszony do częstszego przeprowadzania remontów, co wiąże się z dodatkowymi, niemałymi kosztami. Z drugiej strony: wyznaczenie resursu wyższego niż w rzeczywistości skutkować będzie interwencją Urzędu Dozoru Technicznego, która również może się okazać dla Ciebie bardzo kosztowną.

Właśnie dlatego warto korzystać z pomocy profesjonalnych firm, które wiedzą jak poprawnie wyznaczać resurs wózka widłowego. Bochnia to miasto, w obrębie którego działa firma Gamadex - prawdziwi specjaliści w tej dziedzinie. Przekonaj się o tym na własnym wózku widłowym i skontaktuj się z nimi.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI