KOSZYK (0)
Serwis wind załadowczych samochodowych Bochnia

Windy załadowcze pełnią bardzo ważną rolę zarówno w transporcie, jak i w handlu. Sprzęty te umożliwiają załadunek i rozładunek towarów sposób sprawny, szybki i bezpieczny – dostosowany do specyfiki towaru. Aktualnie windy załadowcze to standard jeśli chodzi o firmy transportowe oraz podmioty zajmujące się handlem i magazynowaniem.

Jakie cechy muszą mieć windy samochodowe? W pierwszej kolejności muszą być wytrzymałe i solidne, tak aby nie było ryzyka, że konstrukcja będzie za słaba do danego ładunku. Każda winda ma swoje limity – maksymalny udźwig – i nie wolno ich przekraczać. Jednak jeśli w konstrukcji będą jakiekolwiek nieprawidłowości, to nawet przy mniejszym niż maksymalny ciężarze może się pojawić problem. Dlatego też ważne jest, aby sprzęty wykorzystywane do takich zadań przechodziły okresowe kontrole techniczne – badania, na podstawie których mogą być dopuszczone do dalszego użytkowania lub skierowane do naprawy czy konserwacji.

Serwis wind załadowczych obejmuje zarówno naprawy, jak i wymianę części oraz inne formy dbania o te sprzęty. Przedsiębiorcy z Bochni mają możliwość skorzystania z takich usług dzięki firmie Gamadex, która oferuje je na obszarze województwa małopolskiego.

Bochnia – serwis wind samochodowych i sprzętów magazynowych

Wszystkich przedstawicieli branży transportowej, produkcyjnej i handlowej działających na terenie Bochni i w okolicach miasta zachęcamy do kontaktu z nami w zakresie prac serwisowych związanych ze sprzętami magazynowymi, w tym także windami samochodowymi. Wiele lat doświadczenia oraz doskonałe rozeznanie w sprzętach sprawia, że nasi pracownicy są w stanie usunąć wszystkie usterki i właściwie zadbać o powierzony im sprzęt.

Urządzenia wykorzystywane w magazynowaniu i transporcie – wózki, paleciaki, windy załadowcze itd. - muszą działać sprawnie, aby gwarantować bezpieczeństwo pracownikom oraz towarom przez nich obsługiwanym. Dlatego warto je powierzyć specjalistom, którzy będą wiedzieli, jak o nie zadbać, utrzymać je w najlepszym stanie technicznym i wydłużyć ich żywotność.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Serdecznie zapraszamy – z pewnością się nie zawiedziesz i sam przekonasz się, że Gamadex to synonim profesjonalizmu. Czekamy na kontakt!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI