KOSZYK (0)
Serwis wózków widłowych magazynowych Bochnia

Zawsze kiedy wózek widłowy ulegnie awarii, naprawa musi nastąpić natychmiastowo. Kiedy nie mamy pewności co do tego, czy wszystko w nim właściwie działa, koniecznie musi spojrzeć na niego specjalista, aby stwierdzić, gdzie pojawiła się usterka, sprawdzić funkcjonalność wszystkich układów i zdiagnozować problem. Używanie wózka magazynowego przejawiającego jakiekolwiek nieprawidłowości podczas funkcjonowania to duże zagrożenie zarówno dla towarów, jak i dla operatorów sprzętu i innych pracowników magazynu. Dlatego należy nie tylko niezwłocznie reagować na usterki, ale także regularnie korzystać z serwisu wózków widłowych pod kątem konserwacji, wymiany części eksploatacyjnych czy po prostu regularnych przeglądów technicznych.

Fachowy serwis wózków magazynowych

To, aby wszystkie wózki magazynowe oraz pozostałe sprzęty wykorzystywane do prac magazynowych działały sprawnie, jest ważne z punktu widzenia:

  • wydajności - sprawny sprzęt to możliwości wykorzystywania pełnego potencjału magazynu i jego pracowników,

  • bezpieczeństwa – dobrze działające wózki widłowe minimalizują ryzyko wypadku lub innych nieprzewidzianych zdarzeń w czasie pracy.

Jedynym sposobem, aby zapewnić im sprawne działanie, jest regularne sprawdzanie stanu technicznego i szybkie usuwanie wszelkich usterek. I tym właśnie zajmuje się Gamadex!

Bochnia – skorzystaj z serwisu wózków widłowych

Jeśli prowadzisz działalność związaną z pracami magazynowymi w Bochni lub w okolicach i szukasz rzetelnego partnera, z którym mógłbyś nawiązać współprace handlową i usługową w zakresie sprzętu magazynowego, skontaktuj się z nami! Możemy zaoferować:

  • sprzedaż sprzętów nowych i używanych,

  • dzierżawę wózków i innych sprzętów magazynowych,

  • serwis wózków widłowych, regularne przeglądy techniczne, naprawy i ekspertyzy,

  • doradztwo w zakresie wyboru sprzętu.

Dzięki takiej współpracy zagwarantujesz swoim urządzeniom sprawne działanie i szybkie naprawy w przypadku jakichkolwiek awarii. Możesz być pewien, że będą pod fachową opieką. Jeśli poza serwisem wózków interesują Cię inne nasze usługi, nie zwlekaj – chętnie wysłuchamy Twoich potrzeb i przedstawimy Ci naszą ofertę. Możesz być pewien, że w swojej okolicy nie znajdziesz fachowców lepszych niż my. Serdecznie zapraszamy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI