KOSZYK (0)
Serwis wózków widłowych magazynowych Chrzanów

Czy wiesz, z jakim niebezpieczeństwem wiąże się korzystanie z wózków widłowych, które nie są w pełni sprawne? Wystarczy użyć wyobraźni, aby uświadomić sobie, jak wiele szkód może wywołać tak nieodpowiedzialne zachowanie. Począwszy od uszkodzenia towaru przechowywanego na magazynie, poprzez uszkodzenie sprzętów magazynowych i akcesoriów używanych do pracy, aż po zagrożenie zdrowia, a nawet życia pracowników.

Nic dziwnego, że korzystanie ze sprzętów magazynowych jest obostrzone różnymi przepisami i zasadami bezpieczeństwa. Przepisy BHP określają sposób zachowania podczas prac magazynowych oraz zabezpieczania towarów i dostosowywania warunków przechowywania do specyfiki towarów. Ponadto sprzęty używane do prac magazynowych, takie jak na przykład wózki widłowe, podlegają dozorowi technicznemu. Oznacza to, że muszą przechodzić regularne badania techniczne, na podstawie których dopuszczane są do dalszego użytkowania. Przepisy i ograniczenia powstały z myślą o bezpieczeństwie, a także o jakości świadczonych usług.

Mając na uwadze bezpieczeństwo ludzi i rzeczy, warto podjąć współpracę z odpowiedzialną firmą oferującą profesjonalny serwis wózków widłowych. Dzięki temu można błyskawicznie usunąć wszystkie awarie i usterki, wymienić zużyte części eksploatacyjne i na bieżąco sprawdzać stan techniczny i estetyczny pojazdów.

Takie usługi w Chrzanowie oferuje Gamadex – dowiedz się więcej!

Gamadex – serwis wózków magazynowych w Chrzanowie

W ramach usług związanych z serwisem wózków magazynowych, oferujemy:

  • naprawy,

  • konserwacje,

  • wymianę części,

  • remonty poszczególnych układów oraz silników,

  • przeglądy techniczne,

  • odświeżanie pojazdów (np. lakierowanie).

Aby mieć pewność, że wózki magazynowe są w doskonałym stanie i korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne, warto powierzyć je specjalistom, czyli nam. Skorzystaj z naszych usług w Chrzanowie i uzyskaj pewność, że Twoje sprzęty będą działały na sto procent swoich możliwości.

Wszystkich chętnych zapraszamy także do skorzystania z opcji wynajmu lub zakupu sprzętów w naszym sklepie. Dokładne informacje dotyczące dostępnych produktów oraz oferowanych usług można znaleźć na naszej stronie internetowej. Chętnie przedstawmy szczegóły telefonicznie lub mailowo – dane kontaktowe można znaleźć w zakładce "Kontakt". Zapraszamy serdecznie!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI