KOSZYK (0)
Serwis wózków widłowych magazynowych Gorlice

Nawet najlepszej jakości sprzętom mogą się zdarzyć awarie. Wszystkie urządzenia potrzebują natomiast regularnych prac konserwacyjnych, przeglądów technicznych czy wymiany zużytych części. Dotyczy to również wózków widłowych i wszystkich innych sprzętów magazynowych. Wiele firm dokonuje napraw i konserwacji we własnym zakresie, inne zaś decydują się na współpracę z podmiotami zewnętrznymi. Dla tych, którzy potrzebują pomocy w utrzymaniu swoich wózków magazynowych w doskonałym stanie, mamy w ofercie usługę serwisowania i napraw. Można z niej skorzystać między innymi w Gorlicach, jak i na terenie całego województwa małopolskiego.

Gorlice – skorzystaj z profesjonalnego serwisu wózków widłowych

Nasza firma zajmuje się wózkami widłowymi od wielu lat. Nasza działalność to sprzedaż, wynajem oraz serwis sprzętów magazynowych różnych marek. Mieliśmy do czynienia z setkami modeli, wiele z nich remontowaliśmy, odnawialiśmy czy naprawialiśmy. Dlatego też możesz nam zaufać i, powierzając nam swój sprzęt, mieć pewność, że trafi do Ciebie z powrotem w doskonałym stanie.

Z naszych usług można skorzystać w następujących sytuacjach:

  • gdy sprzęt nagle ulegnie awarii – zdiagnozujemy usterkę i szybko ją usuniemy,

  • gdy nie ma pewności co do tego, czy wszystkie części, układy i instalacje działają właściwie (coś stuka, szarpie, zacina się itd.) - sprawdzimy sprzęt pod kątem technicznym i usuniemy ewentualne nieprawidłowości,

  • gdy jakieś części wózka są zużyte i trzeba je wymienić – od małych części takich jak pojedyncze śrubki, aż po podstawowe części konstrukcyjne wózka,

  • gdy sprzęt całkowicie przestał działać – może to być np. awaria silnika lub innej kluczowej części; z chęcią przyjrzymy się problemowi i postaramy się go rozwiązać.

Można też zwrócić się do nas w celach profilaktycznych – zlecić nam przebadanie sprzętów pod kątem technicznym. Co więcej, możemy zaoferować również odświeżenie wózków pod względem wizualnym – np. odmalowanie poszczególnych części, czyszczenie itp.

Jeśli interesują Cię powyższe usługi i chcesz skorzystać z nich np. w Gorlicach, skontaktuj się z nami. Jesteśmy pewni, że współpraca między naszymi firmami będzie się układała doskonale. Zapraszamy serdecznie!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI