KOSZYK (0)
Serwis wózków widłowych magazynowych Nowy Sącz

Kontrole techniczne oraz serwisowanie sprzętów używanych na magazynach to bardzo ważna część dbania o jakość realizowanych usług. Prace magazynowe można wykonywać jedynie z użyciem sprawnie działających urządzeń, sprawdzonych pod kątem bezpieczeństwa i wydajności pracy.

Wózki widłowe, wózki magazynowe i inne sprzęty wykorzystywane do prac magazynowych, rozładunków oraz załadunków, mogą ulegać awariom np. na skutek niewłaściwego użytkowania, zwykłego przeciążenia lub po prostu w wyniku długotrwałej eksploatacji. Należy wtedy niezwłocznie poddać je naprawie, a następnie sprawdzić, czy mogą dalej w bezpieczny sposób wykonywać swoje zadania.

Serwisem wózków magazynowych w Nowym Sączu zajmują się specjaliści pracujący w Gamadex. Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt szybko wrócił do poprzedniej sprawności lub został w kompetentny sposób sprawdzony pod kątem funkcjonalności, skontaktuj się z nami. Wózki magazynowe nie mają przed nami żadnych tajemnic. Zajmujemy się nimi od lat - mieliśmy od czynienia z setkami modeli, między innymi od producentów takich jak Nissan, Toyota, Komatsu, Daewoo, Manitou, Goodsense oraz wielu innych.

Nowy Sącz: serwis wózków widłowych w atrakcyjnej cenie

Zajmujemy się usługami serwisowymi zarówno w ramach gwarancji udzielanej na zakupione u nas sprzęty, jak i w ramach usług świadczonych przedsiębiorcom z Nowego Sącza i okolic. Możemy wykonać czynności takie jak np.:

  • odbudowa i remont wózków magazynowych,

  • naprawy silników, skrzyń biegów, zawieszenia, masztów oraz innych części konstrukcyjnych,

  • montaż instalacji gazowej,

  • montaż dodatkowego osprzętu (przesuw boczny wideł, chwytak obrotowy, rozsuw wideł, docisk palety),

  • lakierowanie,

  • przegląd techniczny,

  • diagnostyka silnika.

Na czas trwania prac serwisowych możemy zaoferować zastępczy wózek magazynowy spełniający potrzeby klienta. Dzięki temu prace w magazynie nie będą w żaden sposób opóźnione ani utrudnione.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Nasze wieloletnie doświadczenie w naprawach, przeglądach, a także sprzedaży wózków magazynowych sprawia, że jesteśmy prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Ponadto oferujemy atrakcyjne ceny usług, dzięki czemu skorzystać z nich może każdy przedsiębiorca w okolicy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – przedstawimy wszystkie szczegóły oraz cennik usług.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI