KOSZYK (0)
Serwis wózków widłowych magazynowych Nowy Targ

Sprzęty wykorzystywane na magazynach, w transporcie i w innych pracach związanych z logistyką i zarządzaniem towarem muszą charakteryzować się przede wszystkim pełną funkcjonalnością i bezpieczeństwem użytkowania. Aby móc je utrzymywać w takim stanie, konieczne są regularne prace konserwacyjne, przeprowadzanie okresowych badań technicznych i dokonywanie wszystkich niezbędnych napraw i remontów.

Serwis wózków widłowych to dziedzina działalności, którą nie mogą się zajmować przypadkowe osoby. Wymaga nie tylko wiedzy na temat konstrukcji i funkcjonowania tego rodzaju urządzeń, ale także umiejętności ich właściwej konserwacji i pielęgnacji. Konieczne są także praktyczne umiejętności, które nabywa się wraz z doświadczeniem. Dlatego powierzając swój sprzęt zewnętrznemu podmiotowi, warto upewnić się co do tego, jak kompetentni i doświadczeni są pracownicy.

Gamadex to firma, która wózkami magazynowymi – serwisem, sprzedażą, dzierżawą – zajmuje się od lat. Nasi pracownicy mieli do czynienia z setkami różnych modeli, dlatego potrafią doskonale rozeznać się w temacie – szybko rozpoznać usterkę i ją wyeliminować. W naszej firmie zajmujemy się serwisem wózków widłowych w zakresie:

  • konserwacji,

  • napraw,

  • remontów,

  • wymiany części,

  • pielęgnacji (czyszczenia, malowania itp.).

Nowy Targ – profesjonalny serwis wózków magazynowych

Jeśli potrzebujesz oddać wózek magazynowy do naprawy, konserwacji lub przeglądu technicznego, nie musisz szukać daleko firmy, która się tym zajmie. Prowadząc działalność w Nowym Targu lub okolicach możesz skorzystać z naszych usług w tym zakresie. Zajmiemy się zarówno drobnymi usterkami, jak i awariami instalacji oraz remontami całych układów i silników. O wózki potrafimy zadbać także od strony estetycznej – jeśli Twój sprzęt potrzebuje odświeżenia, możemy nadać mu zupełnie nowy wygląd.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do serwisu wózków magazynowych. Zajmujemy się także sprzedażą i wypożyczaniem tych sprzętów. Posiadamy zarówno wózki fabrycznie nowe, jak i starsze sprzęty, używane wcześniej przez inne firmy. Przygotowujemy takie wózki do dalszego użytkowania, dokonując niezbędnych remontów, konserwacji i odświeżenia – w zależności od stanu technicznego i wieku urządzenia. Zapoznaj się z naszą ofertą i sam przekonaj się, że warto podjąć z nami współpracę. Czekamy na kontakt!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI