KOSZYK (0)
Serwis wózków widłowych magazynowych Olkusz

O sprzęty firmowe trzeba dbać – wie o tym każdy, kto podchodzi do swoich obowiązków zawodowych poważnie i z odpowiedzialnością. Chodzi tu przecież nie tylko o kwestie finansowe – choć bez wątpienia odpowiednie dbanie o urządzenia pozwala wydłużyć ich żywotność, a w związku z tym nie naraża właściciela na wydatki związane z zakupem nowych sprzętów. Jednak tak naprawdę priorytetem jest bezpieczeństwo. Każdy właściciel sprzętów – czy to magazynowych, czy budowlanych, czy transportowych – ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo osobom, które z nimi pracują.

Serwis wózków widłowych – gwarancja właściwej pielęgnacji sprzętów

Właściciele wózków widłowych i innych sprzętów magazynowych powinni pamiętać o tym, aby regularnie poddawać je przeglądom technicznym. W efekcie takiego przeglądu mogą wyjść na jaw usterki lub konieczność wymiany części eksploatacyjnych. Należy to zrobić niezwłocznie z kilku powodów.

  • Po pierwsze, wózek widłowy, który nie spełnia wymogów technicznych, nie dostanie pozytywnej decyzji UDT i nie zostanie dopuszczony do użytkowania.

  • Po drugie, jakiekolwiek nieprawidłowości w działaniu wózka mogą skutkować uszkodzeniem towaru, który jest za jego pomocą przewożony lub podnoszony.

  • Po trzecie, usterki mogą stanowić ogromne zagrożenie dla zdrowia i życia operatorów wózków, jak i innych osób pracujących na magazynie i w jego obrębie.

Profesjonalny serwis wózków widłowych to usługa dostępna w całej Polsce. W Olkuszu oferuje ją Gamadex – firma zajmująca się sprzedażą, wynajmem, naprawami i pielęgnacją różnorodnych sprzętów magazynowych. Dowiedz się więcej o naszych usługach.

Olkusz – profesjonalny serwis wózków magazynowych

W ramach serwisu wózków magazynowych oferujemy profesjonalne przeglądy techniczne (również badania UDT), konserwację sprzętów, naprawy usterek, remonty całych wózków lub ich części (np. silnika), wymianę części, odświeżanie wyglądu, jak i również porady w zakresie użytkowania i pielęgnowania sprzętów magazynowych. Nasza fachowa wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne podejście do klienta sprawiają, że zaufało jam już wiele firm, a ich właściciele chętnie polecają nas innym. Z naszych usług można skorzystać między innymi w Olkuszu, a poza tym w obrębie całego województwa małopolskiego. Serdecznie zapraszamy do współpracy i czekamy na kontakt.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI