KOSZYK (0)
Serwis wózków widłowych magazynowych Oświęcim

Sprawny sprzęt jest podstawą wszelkich praktycznych działań. Kierowca nie mógłby dowozić towarów bez dobrze działającego samochodu, piekarz wypiekać chleba bez właściwie funkcjonującego piekarnika, stolarz budować mebli bez funkcjonalnych i niezawodnych narzędzi stolarskich, a pracownik magazynu nie mógłby zarządzać towarem i właściwie dbać o jego bezpieczne przechowywanie bez sprawnych wózków widłowych i innych sprzętów magazynowych.

Każdy sprzęt potrzebuje regularnej, fachowej konserwacji, przeglądów technicznych, wymiany części eksploatacyjnych, czyszczenia, odświeżenia, a od czasu do czasu także i naprawy lub większego remontu, jeśli któraś jego część zaczyna szwankować. Pielęgnacja urządzeń używanych do codziennej pracy to nieodłączna i konieczna część tej pracy. Jednak nie trzeba jej dokonywać samodzielnie, a nawet nie powinno się tego robić, jeśli nie ma się w tej dziedzinie odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Serwisowanie sprzętów należy powierzyć fachowcom, którzy będą wiedzieli, jak właściwie o nie zadbać.

Oświęcim – profesjonalny serwis wózków magazynowych

Mieć w pobliżu zaufanych specjalistów to prawdziwy skarb. Wszyscy przedsiębiorcy z Oświęcimia i okolic używający sprzętów magazynowych mogą zatem odetchnąć z ulgą, ponieważ nasza firma oferuje w tym rejonie profesjonalny serwis wózków magazynowych. Jakie zadania wykonujemy?

  • przeglądy techniczne,

  • wymiana części,

  • drobne naprawy,

  • usuwanie awarii,

  • remonty poszczególnych części konstrukcyjnych, w tym także silnika,

  • prace pielęgnacyjne – czyszczenie, lakierowanie itp.

Serwis wózków widłowych – skorzystaj z najlepszych usług!

Jeśli chcesz, aby Twoje wózki widłowe trafiły w dobre ręce i zostały bezbłędnie przygotowane do dalszej pracy, skontaktuj się z nami. Dysponujemy nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale także częściami zamiennymi oraz profesjonalnymi narzędziami, które umożliwiają nam właściwe dbanie o wszelkiego rodzaju sprzęty magazynowe. Serwis wózków widłowych to jedna z naszych specjalności, a naprawiane i konserwowane przez nas pojazdy służą pracownikom magazynu przez długi czas. Zminimalizuj ryzyko awarii lub zniszczenia sprzętu i powierz go specjalistom – serdecznie zapraszamy do współpracy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI