KOSZYK (0)
Serwis wózków widłowych magazynowych Tarnów

Profesjonaliści zawsze chcą osiągać najlepsze efekty – dotyczy to także branży usług magazynowych. Podmioty, które świadczą usługi magazynowania i transportu, muszą zatem mieć do dyspozycji najlepszej jakości sprzęty, dzięki którym osiągną swoje cele i zdeklasują konkurencję. W ich przypadku podstawowym narzędziem codziennej pracy są wózki magazynowe, w tym wózki widłowe, paleciaki, sztaplarki itp. Aby mieć pewność, że będą niezawodnie działały i że zagwarantują pełne bezpieczeństwo podczas wykonywania usługi, maszyny te należy regularnie poddawać przeglądom technicznym, a w razie jakichkolwiek wątpliwości czy nieprawidłowości – serwisować. Serwis wózków widłowych w Tarnowie to specjalność firmy Gamadex. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usługową.

Konserwacja i serwis wózków widłowych

Wózki widłowe narażone są każdego dnia na intensywną eksploatację i duże obciążenia. Ich zadaniem jest przewożenie oraz ustawianie towarów na terenie magazynu, a towary te są bardzo różnorodne. Niektóre są produktami lekkimi, inne zaś bardzo masywnymi lub łatwymi do uszkodzenia. Każdy wózek widłowy ma oczywiście określony maksymalny udźwig. Jednak jeśli jakakolwiek część urządzenia będzie uszkodzona, poluzowana lub w inny sposób niesprawna, cały wózek może zawieść, narażając na niebezpieczeństwo towar oraz pracowników znajdujących się wokół.

Dlatego warto skorzystać z serwisu wózków widłowych w Tarnowie. W Gamadex usługi te świadczymy:

  • profesjonalnie,

  • sprawnie,

  • niedrogo.

Podejmij z nami współpracę i przekonaj się sam!

Tarnów - serwis wózków magazynowych, przeglądy techniczne

Wózki magazynowe, podobnie jak i inne sprzęty wykorzystywane przy pracach związanych z magazynowaniem i transportem, muszą przechodzić regularne kontrole techniczne. Na ich podstawie zostają (lub nie) dopuszczone do dalszego użytkowania. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo zarówno ich operatorom i innym pracownikom magazynu, jak i samym towarom.

W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń, konieczny jest serwis wózków – dopiero po naprawie i ponownym przeglądzie sprzęt może być ponownie wykorzystywany. Przy zakupie używanych urządzeń warto zawsze zwrócić uwagę na datę i wynik ostatniego badania technicznego.

Jeśli chcesz skorzystać z serwisu wózków magazynowych w Tarnowie, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy ofertę – zapraszamy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI