KOSZYK (0)
Serwis wózków widłowych magazynowych Wieliczka

Wózki widłowe wykorzystywane na magazynach muszą działać niezawodnie – to absolutna podstawa bezpieczeństwa nie tylko towarów, ale także – a właściwie przede wszystkim – ludzi, którzy tam pracują lub przebywają. Nagła awaria wózka może być bardzo niebezpieczna, dlatego konieczne jest wykonywanie regularnych przeglądów technicznych. W przypadku, gdy ze sprzętem coś jest nie tak, należy zadbać o fachowy serwis wózków magazynowych, dzięki któremu usterki zostaną usunięte i wózki będą mogły być dalej wykorzystywane do swoich zadań.

Serwis wózków magazynowych – profesjonalne naprawy i przeglądy

Serwisem wózków magazynowych mogą zajmować się jedynie osoby posiadające odpowiednią wiedzę na temat ich budowy, funkcjonowania i mechanizmów działania. Tylko kompetentny serwisant jest w stanie dać gwarancję, że wózek, który właśnie naprawił, rzeczywiście będzie teraz działał bez szwanku. To duża odpowiedzialność, biorąc pod uwagę fakt, że towary przechowywane na magazynach często są bardzo kosztowne. Priorytetem jest jednak bezpieczeństwo operatorów wózków, którzy są narażeni na utratę zdrowia, jeśli sprzęt zawiedzie.

Profesjonalny serwis wózków widłowych to usługa, z której można skorzystać niezależnie od miejsca zamieszkania czy siedziby firmy. Serwisanci albo przyjeżdżają na miejsce, albo naprawiają dowieziony sprzęt w swojej własnej siedzibie. Nie musi być to jednak ta sama miejscowość – dzięki szerokim możliwościom transportowym usługi te można traktować niemalże jako mobilne.

Firmy działające w Wieliczce także mogą z nich skorzystać. Jeśli Twój sprzęt magazynowy uległ awarii lub masz wątpliwości co do tego, czy działa w stu procentach prawidłowo, możesz skontaktować się z nami. Przebadamy go pod każdym kątem, zdiagnozujemy problem i wyeliminujemy go najszybciej, jak to możliwe. Jeśli konieczna będzie dłuższa naprawa lub remont określonych części wózka, możemy zaoferować Ci sprzęt zastępczy, tak abyś mógł kontynuować prace magazynowe i nie zwalniać tempa.

Jesteś zainteresowany takimi usługami? Jeśli tak, skontaktuj się z nami – chętnie przedstawimy Ci wszystkie szczegóły, ceny, warunki współpracy, a także odpowiemy na Twoje pytania. Zaufaj naszemu doświadczeniu, wiedzy i kompetencji. Czekamy na kontakt!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI