KOSZYK (0)
Sztaplarka wózek terenowy Bochnia

Prace magazynowe obejmują bardzo szeroki zakres zadań. Te podstawowe to przenoszenie i ustawianie towarów, jednak pamiętajmy też o ich zabezpieczeniu, załadunku i rozładunku, przepakowywaniu, przewożeniu, ewidencjonowaniu, katalogowaniu, inwentaryzacjach... Wszystkie te prace muszą być wykonywane profesjonalnie – z zaangażowaniem i w skupieniu, aby nie narazić właściciela towarów na straty. Jakie więc warunki muszą być spełnione w każdym magazynie?

  1. Zastosowanie się do zasad BHP – zarówno jeśli chodzi o korzystanie z urządzeń magazynowych, jak i w przypadku ubioru czy zasad zachowania się w przestrzeni magazynowej.

  2. Odpowiednie warunki przechowywania – temperatura, oświetlenie, wilgotność, wentylacja - ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa towaru.

  3. Zaopatrzenie w profesjonalne sprzęty magazynowe – paleciak, sztaplarka, wózek terenowy i inne tego typu sprzęty to absolutna podstawa sprawnej pracy magazynu.

  4. Właściwe przygotowanie pracowników magazynu – znajomość obsługi urządzeń i zasad zarządzania towarem to jedna z niezbędnych kwalifikacji każdego pracownika magazynowego.

Sztaplarka, wózek terenowy – profesjonalny sprzęt dla magazynu

Aby spełnić jeden z powyższych warunków – czyli zaopatrzyć magazyn w niezbędne urządzenia – możesz podjąć współpracę z firmą Gamadex, która dostarcza na rynek sprzęty takie jak sztaplarka czy wózek terenowy. Posiadamy zarówno nowe fabrycznie, jak i używane sprzęty o różnych parametrach i różnym przeznaczeniu. Z ich użyciem można przeprowadzać wszystkie prace magazynowe sprawnie i bezpiecznie, ponieważ dbamy o to, aby prezentowały najwyższą jakość i użyteczność.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Bochni oraz okolic. Możesz u nas zaopatrzyć się w sprzęty, wypożyczyć je lub oddać do naprawy czy konserwacji. Zajmiemy się nimi w sposób profesjonalny, a pozwoli nam na to nasza wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Kompleksowa obsługa urządzeń magazynowych to wygodna opcja dla wszystkich tych, którzy korzystają z nich na co dzień w swoim biznesie. Warto także dokonać u nas zakupu sprzętów – szeroki wybór urządzeń magazynowych pozwoli każdemu klientowi znaleźć u nas coś dla siebie. W razie potrzeby służymy pomocą i poradą.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i liczymy na udaną i satysfakcjonująca współpracę!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI