KOSZYK (0)
Sztaplarka wózek terenowy Gorlice

Jak sprawić, by prace magazynowe przebiegały z maksymalną wydajnością? Przede wszystkim zatrudnić kompetentnych i solidnych pracowników oraz dać im do dyspozycji dobrej jakości i w pełni sprawne sprzęty magazynowe, takie jak sztaplarka czy wózek terenowy. W Gorlicach można bez problemu kupić lub wynająć takie sprzęty oraz poddawać je niezbędnym pracom konserwacyjnym i serwisowym. Usługi te oferuje w okolicy firma Gamadex – sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami, aby z niej skorzystać.

Sztaplarka – podstawowe urządzenie w każdym magazynie

Sztaplarka, inaczej wózek widłowy, to urządzenie, które znaleźć można w dosłownie każdym magazynie. To podstawowy sprzęt służący do układania towarów w sztaple – czyli warstwami, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń magazynu i zapewnić produktom pełne bezpieczeństwo. Różne modele sztaplarek różnią się od siebie parametrami, wymiarami i przeznaczeniem, jednak bez wątpienia każdy właściciel magazynu musi je dostarczyć pracownikom, aby mogli wypełniać powierzone im zadania we właściwy, efektywny i bezpieczny sposób. Sztaplarki różnych firm – nowe i używane – można kupić w Gorlicach za pośrednictwem naszego sklepu. Oferujemy także naprawy i przeglądy tych sprzętów w ramach usług serwisowych świadczonych naszym klientom w województwie małopolskim.

Wózek terenowy – cenna pomoc w magazynie

Innym sprzętem, który przydaje się w pracach magazynowych, jest wózek terenowy. Jego zadaniem jest nie tylko podnoszenie i przestawianie palet, kartonów i partii towarów, ale także ich przenoszenie np. pomiędzy oddalonymi od siebie halami magazynowymi czy też na miejsce załadunku. Wózki terenowe również mogą być różne pod względem parametrów, np. maksymalnego udźwigu, prędkości, wymiarów. Nasza firma chętnie pomoże w doborze tych sprzętów do potrzeb konkretnej placówki, a także zajmie się naprawami i konserwacją, dokona okresowych przeglądów oraz badań technicznych.

Jeśli chcesz kupić, wynająć lub naprawić sprzęty magazynowe – sztaplarki, wózki terenowe i inne – skontaktuj się z nami. Nasze produkty i usługi dostępne są zarówno w Gorlicach, jak i w innych pobliskich miejscowościach. Służymy także poradą w zakresie doboru sprzętów i informacjami na temat konkretnych modeli. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI