KOSZYK (0)
Sztaplarka wózek terenowy Kraków

W pracach magazynowych używa się różnorodnych sprzętów, które mają za zadanie:

  • ułatwić przewóz towarów na małe odległości,

  • umożliwić ustawianie towarów w określonym ustawieniu (np. na kilku kondygnacjach),

  • umożliwić wydobywanie określonych towarów i przygotowywanie ich do transportu,

  • usprawnić zarządzanie magazynowanymi towarami,

  • zapewnić wydajną pracę całego magazynu.

Sprzęty takie jak sztaplarka czy wózek terenowy wykorzystywane są zarówno w dużych, jak i w niewielkich obiektach magazynowych. Są niezbędnym elementem takich miejsc i umożliwiają im codzienne funkcjonowanie. Powiedzmy sobie trochę więcej o każdym z nich.

Sztaplarka – co to jest i do czego służy?

Jeśli chodzi o sztaplarkę, jest to sprzęt, którego używa się do ustawiania towarów w sztaple, czyli warstwami. Taki sposób ustawiania towarów w magazynach pozwala na oszczędność miejsca, a przy tym umożliwia dodatkową ochronę wyrobów przed zniszczeniem lub uszkodzeniem. Najpopularniejszym rodzajem sztaplarek są znane wszystkim wózki widłowe. Ich konstrukcja umożliwia bezpieczne podnoszenie towarów nawet na duże wysokości i wsuwanie ich na kolejne "piętro", gdzie mogą być w bezpieczny sposób przechowywane do momentu nadania ich na transport.

Wózek terenowy i jego zadania

Wózek terenowy to sprzęt magazynowy, którego używa się zwykle w magazynach o dużej powierzchni, składających się z kilku budynków czy hal, a także w portach, na lotniskach i w innych miejscach, gdzie dokonuje się załadunku i rozładunku towarów. Dzięki wózkowi terenowemu możliwe jest sprawne przetransportowanie towaru z jednego miejsca w drugie w obrębie obiektu. Jego konstrukcja umożliwia bezpieczne ulokowanie towaru na widłach oraz przeniesienie go do miejsca załadunku/magazynowania bez obaw o jego bezpieczeństwo.

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w Krakowie w sztaplarki bądź wózki terenowe, skontaktuj się z nami. Sprzedajemy zarówno nowe, jak i używane sprzęty, oferujemy także ich dzierżawę wszystkim tym, którzy chcą wykorzystywać je na swoje potrzeby jedynie tymczasowo. Można także podjąć z nami współpracę w zakresie serwisowania, napraw i konserwacji pojazdów magazynowych. Pełen zakres naszych usług dostępny jest na naszej stronie internetowej, a na dodatkowe pytania chętnie odpowiemy telefonicznie, mailowo lub osobiście. Zapraszamy do kontaktu!

 

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI