Sztaplarka wózek terenowy Nowy Sącz

Pracownicy magazynów doskonale wiedzą, bez których sprzętów ich praca nie mogłaby się odbywać. Do grupy takich urządzeń należy między innymi sztaplarka oraz wózek terenowy. Każdy z tych pojazdów można zakupić w Gamadex. Powiedzmy sobie o nich kilka słów więcej, tak aby klienci z Nowego Sącza wiedzieli, na jakie produkty się decydują.

Sztaplarka – sprawne i bezpieczne prace magazynowe

Sztaplarka, czy też wózek widłowy, to podstawowy sprzęt wykorzystywany w magazynach. Korzysta się z niego zarówno w dużych obiektach, jak i w małych magazynach sklepowych. Ustawianie towaru w sztaple, czyli warstwami jedna na drugiej, pozwala nie tylko znacznie oszczędzić miejsce, ale także zapewnić towarowi odpowiednie, bezpieczne warunki przechowywania. Ponadto dużo łatwiej jest zarządzać zasobami magazynu, ponieważ wszystkie umieszczone w nim ładunki są uporządkowane i widoczne. Sztaplarka to podstawa w magazynie. Należy jednak zwrócić uwagę na parametry sztaplarki, którą się kupuje, takie jak:

  • maksymalny udźwig,

  • rozstaw wideł,

  • maksymalna wysokość,

  • moc silnika.

Powinny być one dostosowane do ilości i rodzaju towaru, który ma być obsługiwany z użyciem tego urządzenia. Chętnie pomożemy w doborze właściwego sprzętu – zgłoś się do nas, a podpowiemy Ci, czego potrzebujesz. Zapraszamy do kontaktu klientów z Nowego Sącza i okolic.

Wózek terenowy – niezastąpiony w obiektach wielkopowierzchniowych

Wózek terenowy to sprzęt, dzięki któremu można sprawnie zarządzać towarem w dużych magazynach – tam, gdzie przewożenie ładunków na paletach, w kartonach i innych opakowaniach musi się odbywać na pewne odległości. Wózki terenowe przydają się również na lotniskach, dworcach, w portach, czyli wszędzie tam, gdzie odbywa się załadunek, rozładunek i terenowy transport towarów.

Podobnie jak w przypadku sztaplarek, dobierając wózek terenowy do swoich potrzeb, należy przeanalizować jego parametry i upewnić się, że pojazd spełni potrzeby danego obiektu oraz pozwoli właściwie zarządzać określonym rodzajem towarów. Klientów z okolic Nowego Sącza zachęcamy do podjęcia z nami współpracy w zakresie sprzedaży i wynajmu tych sprzętów magazynowych. Pomożemy w wyborze urządzenia, analizując charakter działalności, rodzaj obsługiwanych towarów i możliwości techniczne oraz finansowe firmy.

Zapraszamy do współpracy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI