KOSZYK (0)
Sztaplarka wózek terenowy Nowy Sącz

Pracownicy magazynów doskonale wiedzą, bez których sprzętów ich praca nie mogłaby się odbywać. Do grupy takich urządzeń należy między innymi sztaplarka oraz wózek terenowy. Każdy z tych pojazdów można zakupić w Gamadex. Powiedzmy sobie o nich kilka słów więcej, tak aby klienci z Nowego Sącza wiedzieli, na jakie produkty się decydują.

Sztaplarka – sprawne i bezpieczne prace magazynowe

Sztaplarka, czy też wózek widłowy, to podstawowy sprzęt wykorzystywany w magazynach. Korzysta się z niego zarówno w dużych obiektach, jak i w małych magazynach sklepowych. Ustawianie towaru w sztaple, czyli warstwami jedna na drugiej, pozwala nie tylko znacznie oszczędzić miejsce, ale także zapewnić towarowi odpowiednie, bezpieczne warunki przechowywania. Ponadto dużo łatwiej jest zarządzać zasobami magazynu, ponieważ wszystkie umieszczone w nim ładunki są uporządkowane i widoczne. Sztaplarka to podstawa w magazynie. Należy jednak zwrócić uwagę na parametry sztaplarki, którą się kupuje, takie jak:

  • maksymalny udźwig,

  • rozstaw wideł,

  • maksymalna wysokość,

  • moc silnika.

Powinny być one dostosowane do ilości i rodzaju towaru, który ma być obsługiwany z użyciem tego urządzenia. Chętnie pomożemy w doborze właściwego sprzętu – zgłoś się do nas, a podpowiemy Ci, czego potrzebujesz. Zapraszamy do kontaktu klientów z Nowego Sącza i okolic.

Wózek terenowy – niezastąpiony w obiektach wielkopowierzchniowych

Wózek terenowy to sprzęt, dzięki któremu można sprawnie zarządzać towarem w dużych magazynach – tam, gdzie przewożenie ładunków na paletach, w kartonach i innych opakowaniach musi się odbywać na pewne odległości. Wózki terenowe przydają się również na lotniskach, dworcach, w portach, czyli wszędzie tam, gdzie odbywa się załadunek, rozładunek i terenowy transport towarów.

Podobnie jak w przypadku sztaplarek, dobierając wózek terenowy do swoich potrzeb, należy przeanalizować jego parametry i upewnić się, że pojazd spełni potrzeby danego obiektu oraz pozwoli właściwie zarządzać określonym rodzajem towarów. Klientów z okolic Nowego Sącza zachęcamy do podjęcia z nami współpracy w zakresie sprzedaży i wynajmu tych sprzętów magazynowych. Pomożemy w wyborze urządzenia, analizując charakter działalności, rodzaj obsługiwanych towarów i możliwości techniczne oraz finansowe firmy.

Zapraszamy do współpracy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI