KOSZYK (0)
Sztaplarka wózek terenowy Nowy Targ

Interesuje Cię sztaplarka, wózek terenowy bądź inny sprzęt magazynowy? U nas możesz kupić lub wynająć w atrakcyjnych cenach różnorodne urządzenia, które w dużym stopniu usprawnią pracę magazynu, sklepu, hurtowni, zakładu produkcyjnego i wielu innych obiektów. Poznaj naszą ofertę i skorzystaj z niej w Nowym Targu!

Sztaplarka – niezbędny sprzęt w każdym magazynie

Do czego na magazynie przydaje się sztaplarka? Jest to podstawowe urządzenie wykorzystywane do zarządzania towarem. To właśnie za pomocą sztaplarki – zwanej też wózkiem widłowym – ustawia się towar w sztaple, dzięki czemu można właściwie zarządzać przestrzenią magazynową i zapewnić przedmiotom przechowywanym w magazynie właściwe i bezpieczne warunki. Sztaplarka pozwala transportować towar na nieduże odległości, unosić go i ustawiać na wysokości, a także zdejmować palety z góry, gdy towar przygotowywany jest do transportu, rozpakowania czy wystawienia na sklep. Te zgrabne, a jednocześnie wielofunkcyjne i wygodne w użyciu urządzenia posiadają różne parametry – warto dobierać je do rodzaju i ilości obsługiwanego towaru, a także do charakteru magazynu.

Wózek terenowy – transport i zarządzanie towarem

Do sprzętów używanych na magazynach należą także wózki terenowe. Ich zadaniem jest przewożenie towarów na nieduże odległości, np. pomiędzy dwoma halami magazynowymi. Takie urządzenia doskonale sprawdzą się także w miejscach, gdzie przestrzeń pracy jest trochę większa – chociażby na dworcach czy lotniskach. Sprawne, bezpieczne pojazdy mogą w dużym stopniu ułatwić pracę tych miejsc.

Sztaplarka, wózek terenowy – dobrej jakości sprzęty dostępne w Nowym Targu

Jeśli chcesz w Nowym Targu kupić lub wynająć sztaplarkę bądź wózek terenowy, możesz w tej sprawie zwrócić się do nas. Dysponujemy szeroką gamą sprzętów magazynowych, które z pewnością spełnią oczekiwania klientów. Wszystkie nasze urządzenia są doskonale przygotowane do pracy, posiadają niezbędne badania techniczne i pochodzą od najlepszych, rozpoznawalnych na całym świecie producentów. W doborze urządzeń do potrzeb obiektu chętnie pomogą nasi pracownicy. Zajmujemy się także usuwaniem usterek, remontami, serwisem, pielęgnacją i konserwacją urządzeń, więc współpracując z nami otrzymujesz kompleksową obsługę. Zapraszamy do kontaktu!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI