KOSZYK (0)
Sztaplarka wózek terenowy Olkusz

Prace magazynowe rządzą się swoimi prawami. Załadunek i rozładunek towarów, ustawianie towarów w sztaple, zarządzanie nimi, pakowanie i przemieszczanie – wszystkie te zadania muszą być wykonywane w oparciu o przepisy BHP oraz wewnętrzne zasady działania danego magazynu. Istotne jest nie tylko właściwe przeszkolenie wszystkich pracowników i zagwarantowanie im odpowiednich warunków pracy, ale także dobre przygotowanie wszystkich sprzętów i akcesoriów. Od ich stanu technicznego zależy zarówno bezpieczeństwo, jak i wydajność wykonywanych prac. Sztaplarka, wózek terenowy i każde inne urządzenie magazynowe powinno być w pełni sprawne, funkcjonalne i zadbane.

Olkusz: korzystaj z najlepszych wózków terenowych i sztaplarek

Zarówno sztaplarka, jak i wózek terenowy należą do najczęściej i najintensywniej wykorzystywanych urządzeń w magazynach. Zaopatrując się w te sprzęty trzeba zwrócić uwagę na ich parametry, jak i na stan techniczny – w przypadku zakupu sprzętów używanych. Wszystkie powinny mieć aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego, a ich funkcje i zakres pracy powinny odpowiadać oczekiwaniom danego podmiotu.

W Olkuszu można zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęty służące do zarządzania towarem na magazynach, a także do załadunków, rozładunków i porządkowania zasobów magazynu. W Gamadex można kupić wózki widłowe (sztaplarki) oraz terenowe najlepszych producentów. Oferujemy zarówno używane, jak i nowe sprzęty. Co więcej, istnieje tu możliwość skorzystania z usług w zakresie serwisu, napraw, konserwacji czy pielęgnacji sprzętów. Działamy w branży od lat i doskonale wiemy, jak zadbać o urządzenia, aby przedłużyć ich żywotność, pielęgnować ich funkcjonalność i wygląd oraz zapewnić pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy, usług i porad fachowców, skontaktuj się z nami. Nasze usługi i produkty dostępne są między innymi w Olkuszu, a także na terenie całego województwa małopolskiego. Możesz zadbać o swoje sprzęty i wydajność pracy dzięki naszej pomocy – skorzystaj z tej możliwości, aby osiągać najlepsze efekty. Nasz bogaty asortyment umożliwi Ci też zaopatrzenie magazynu w najlepszej jakości sprzęty. Poznaj bliżej naszą ofertę, przeglądając zasoby naszej strony internetowej. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI