KOSZYK (0)
Sztaplarka wózek terenowy Skawina

Sprzęty magazynowe znanych marek, które nie zawiodą Twoich oczekiwań – szukasz ich w Skawinie lub okolicach? Świetnie się składa – dzięki firmie Gamadex urządzenia takie jak sztaplarka, wózek terenowy masz na wyciągniecie ręki – możesz zamówić je za pośrednictwem naszej strony internetowej lub kupić w naszym sklepie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi sprzętami.

Sztaplarka – dla większej wydajności prac magazynowych

Sztaplarka, znana głównie jako wózek widłowy, to sprzęt niezbędny w każdym magazynie – podstawowe narzędzie pracy magazynierów, które umożliwia im sprawne zarządzanie towarami. To właśnie dzięki sztaplarkom można wydajnie wykorzystywać przestrzeń magazynową. Ustawianie towarów w sztaple pozwala zmieścić wiele różnych ładunków na niedużej przestrzeni, gwarantując im bezpieczne warunki przechowywania do czasu ich sprzedaży lub transportu do innego miejsca. Sztaplarki znajdują zastosowanie zarówno w dużych halach magazynowych, np. przy fabrykach czy składach budowlanych, jak i w niewielkich magazynach w sklepach czy marketach.

Wózek terenowy – bezpieczne magazynowanie i transport

Wózek terenowy to urządzenie niezbędne tam, gdzie poza magazynowaniem, konieczny jest też transport towarów na nieduże odległości. Dzięki temu sprzętowi można dowolne ładunki przewozić np. pomiędzy różnymi halami magazynowymi, różnymi częściami tego samego obiektu czy też z magazynu do miejsca załadunku. Przydają się one na dużych przestrzeniach – tam, gdzie odbywa się załadunek i rozładunek towarów, czyli np. na lotniskach czy w portach, a także w dużych fabrykach.

Gamadex zaprasza do współpracy!

W naszej firmie sprzedajemy i wynajmujemy sprzęty znanych producentów, którzy zyskali rozpoznawalność i przychylność na całym świecie. Marki takie jak Komatsu, Linde, Nissan, Toyota, Goodsense, Manitou czy Mitsubishi z pewnością są znane osobom odwiedzającym naszą stronę internetową. To właśnie ich produkty można znaleźć w naszym sklepie firmowym oraz w sklepie internetowym. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień na wybrane sprzęty. Każda sztaplarka i wózek terenowy może być oczywiście obejrzany na żywo przed zakupem – w tym celu zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Zapraszamy do współpracy klientów ze Skawiny i okolic.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI