KOSZYK (0)
Sztaplarka wózek terenowy Trzebinia

W każdej pracy trzeba się trzymać określonych zasad. Np. na budowie ważny jest odpowiedni ubiór ochronny oraz stosowanie się do zasad bezpieczeństwa w miejscach, gdzie prowadzone są prace budowlane. W zakładach przemysłowych obowiązują zasady dotyczące zachowania się, ubioru, kontaktu z określonymi maszynami czy produktami. Wyjątkiem nie są magazyny – tu także konieczne jest poszanowanie określonych reguł, aby nie ryzykować bezpieczeństwem swoim, innych pracowników oraz towarów.

Bardzo istotne jest to, aby odpowiednio operować wszelkimi urządzeniami magazynowymi, takimi jak sztaplarka czy wózek terenowy. Są to maszyny, na których obsługę należy zrobić uprawnienia. Oznacza to, że konieczne jest precyzyjne przeszkolenie pracownika, który będzie ich używał. Dlaczego? Ponieważ niewłaściwe wykorzystywane ich funkcji może grozić zdrowiu pracowników magazynu, a nawet ich życiu. Sprawą drugorzędną, choć także niezwykle istotną, jest bezpieczeństwo samych towarów. Aby nie narazić ich na zniszczenie, a tym samym firmy na straty, trzeba zarządzać nimi w sposób ostrożny i zgodny z zaleceniami producentów (w kwestii przechowywania, przewozu, warunków zewnętrznych, naświetlenia itd.).

Sztaplarka, wózek terenowy i inne urządzenia magazynowe – Trzebinia

Znajomość przepisów BHP oraz stosowanie się do zasad wyznaczonych w konkretnym magazynie to jedno. Natomiast zaopatrzenie magazynu w sprawne, niezawodne sprzęty magazynowe to drugie. Jest to kluczowy warunek dla zachowania bezpieczeństwa. Kupując sztaplarki, wózki terenowe, paleciaki i inne urządzenia magazynowe, warto korzystać ze sprawdzonych źródeł (zwłaszcza jeśli kupuje się sprzęty używane). Niech dystrybutor będzie wiarygodną firmą specjalizującą się nie tylko w handlu, ale także w serwisowaniu i naprawianiu tych sprzętów. W ten sposób zyskuje się pewność, że otrzyma się sprzęt we dobrym stanie, sprawdzony pod kątem technicznym i bezpieczny do dalszego użycia.

Firma Gamadex zaprasza klientów z Trzebini do kontaktu i do zapoznania się z ofertą sztaplarek, wózków magazynowych i pozostałych dostępnych u nas urządzeń. Dzięki nim prace na magazynie będą przebiegały nie tylko bezpiecznie, ale i sprawnie, co pozytywnie wpłynie na rozwój firmy i osiąganie kolejnych celów. Zapraszamy do współpracy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI