KOSZYK (0)
Sztaplarka wózek terenowy Wieliczka

Ciężko byłoby prowadzić prace na magazynie bez podstawowych sprzętów, do jakich należą sztaplarka czy wózek terenowy. Stanowią one fundamentalne wyposażenie każdego magazynu, niezależnie od tego, czy przynależy on do dużej fabryki, czy jest to hurtownia, czy punkt przeładunku, czy magazyn w supermarkecie. Każdy magazyn funkcjonuje na podobnych zasadach – towary tam przechowywane muszą być właściwie zabezpieczone i umiejscowione tak, aby nic im nie zagrażało i aby zajmowały możliwie jak najmniej miejsca. Zwykle palety ustawiane są jedna na drugiej, a żeby dokonać takiego ustawienia, niezbędny jest właśnie wózek widłowy, czyli sztaplarka. Żeby przetransportować towary z jednego miejsca do drugiego, oddalonego o nieco większą odległość, przydaje się wózek terenowy. Oba te rodzaje sprzętów można kupić u nas. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Sztaplarka używana lub nowa - kup ją u nas

W naszym asortymencie można znaleźć szeroką gamę wózków widłowych, zarówno fabrycznie nowych, jak i używanych. Posiadamy różne modele różnych producentów – każdy znajdzie u nas coś dla siebie zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i ceny. Zachęcamy do zapoznania się ofertą, która dostępna jest na stronie – wszystkie sztaplarki są opisane, opatrzone zdjęciami i specyfikacją techniczną. Na dodatkowe pytania chętnie odpowiemy telefonicznie, a także mailowo.

Wózek terenowy – zainwestuj w dobry sprzęt

Możesz u nas zakupić także dobrej jakości wózki terenowe, które bez wątpienia spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i będą doskonale służyły przez wiele lat. Dotyczy to także sprzętów używanych, które oferujemy – są bowiem w dobrym stanie, są w pełni funkcjonalne i zadbane. Posiadamy produkty znanych marek, które chwalone są przez użytkowników na całym świecie. Niezdecydowanym możemy doradzić w wyborze lub przedstawić propozycje, które najlepiej będą odpowiadały ich oczekiwaniom.

Jeśli w okolicach Wieliczki szukasz zaufanego sprzedawcy sprzętów magazynowych – między innymi sztaplarek i wózków terenowych – możesz skontaktować się z nami. Nasza wiedza i profesjonalizm mogą się okazać pomocne w znalezieniu idealnego sprzętu, a szeroka gama dostępnych urządzeń pozwoli Ci wybrać to, czego naprawdę potrzebujesz. Czekamy na kontakt i zapraszamy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI