KOSZYK (0)
UDT wózek widłowy Chrzanów

Jak wiadomo, bez wózka widłowego żaden magazyn nie mógłby funkcjonować. Jest to podstawowe narzędzie, którego używa się w magazynach każdego dnia. To wózek widłowy pozwala zarządzać towarem, magazynować go, przewozić, załadowywać i rozładowywać z transportu. Dobrze działający wózek widłowy sterowany przez doświadczonego operatora to gwarancja bezpieczeństwa dla towaru, a także dla pracowników magazynu. Sprzęty w złym stanie technicznym są natomiast dużym zagrożeniem i nie powinny być dopuszczane do użytku w żadnym z takich miejsc. Jakakolwiek awaria wynikająca z niewłaściwego stanu technicznego wózka widłowego to ryzyko poważnego wypadku. W najlepszym przypadku ucierpi jedynie towar – w najgorszym człowiek.

Decyzje UDT – wózki widłowe Chrzanów

Wózki widłowe podlegają dozorowi technicznemu – oznacza to, że muszą regularnie przechodzić kontrole, na podstawie których wydaje się decyzję o dopuszczeniu ich do użytkowania. Wózek w złym stanie technicznym musi przejść niezbędne naprawy, remonty i wymiany części i dopiero po ponownym przeglądzie może dostać pozytywną decyzję UDT. Celem takich procedur jest oczywiście zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat i skorzystać z obowiązkowych przeglądów, skontaktuj się z nami.

Chrzanów – wózki widłowe Gamadex

Gamadex to cała gama usług realizowanych w branży magazynowej i transportowej. Poza przeglądami technicznymi w Chrzanowie możemy zaoferować także serwis, naprawy, remonty, wymianę zużytych części, odświeżanie pojazdów, a także ich sprzedaż i wynajem. W naszej ofercie znajdziesz zarówno nowe, jak i używane sprzęty bardzo wielu marek, które są rozpoznawalne i cenione nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Chętnie pomożemy też w wyborze odpowiedniego sprzętu na potrzeby Twojej firmy, magazynu, marketu. Nasze doświadczenie w branży magazynowej pozwoli nam właściwie zinterpretować Twoje potrzeby i oczekiwania i dobrać sprzęt, który doskonale je spełni.

 

Solidne, dobrze działające, wyremontowane wózki widłowe i inne sprzęty magazynowe to podstawa sukcesu w tej branży. Kolejnym filarem jest właściwe przygotowanie i profesjonalizm pracowników. Zadbaj o obie te kwestie, a z pewnością wiele osiągniesz. W tej pierwszej sprawie możemy Ci skutecznie pomóc – zapraszamy serdecznie do współpracy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI