KOSZYK (0)
UDT wózek widłowy Gorlice

Sprzęty podlegające dozorowi technicznemu muszą spełniać określone normy, aby można było ich legalnie – i przede wszystkim bezpiecznie – używać w magazynach i w innych punktach, w których niezbędna jest ich praca. W celu kontrolowania stanu technicznego sprzętów, które potencjalnie mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi, funkcjonują określone instytucje uprawnione do tego, aby dopuszczać lub wykluczać z użytkowania konkretne egzemplarze.

UDT, czyli Urząd Dozoru Technicznego, odpowiedzialny jest za to, aby kontrolować wszystkie sprzęty objęte dozorem technicznym. Należą do nich między innymi wózki widłowe – urządzenia, które znaleźć można w każdym magazynie, firmie produkcyjnej, fabryce, markecie i innych obiektach zajmujących się składowaniem, produkcją i/lub sprzedażą towarów.

Wózki widłowe muszą przechodzić regularne badania, na podstawie których określany jest ich stan techniczny. Niekiedy, aby wózek został dopuszczony do użytkowania, konieczne są określone naprawy, wymiana części lub remonty poszczególnych układów. Jeśli natomiast sprzęt jest w stu procentach sprawny i bezpieczny, można z niego legalnie korzystać.

UDT, wózki widłowe, usługi serwisowe i doradztwo - Gorlice

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o UDT, wózkach widłowych, opcji ich zakupu, dzierżawy, napraw lub badań technicznych, skontaktuj się z nami. Nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa małopolskiego. Przedsiębiorcy z Gorlic mogą zatem skorzystać z naszej wiedzy, doświadczenia i znajomości rynku, aby zwiększyć swoje szanse na sukces w branży, w której działają, zmaksymalizować wydajność i bezpieczeństwo funkcjonowania magazynu, obniżyć koszty eksploatacji sprzętów oraz wydłużyć ich żywotność.

Zachęcamy do zapoznania się ze sprzętami, które oferujemy na sprzedaż lub wynajem. Wszystkie są przebadane pod kątem technicznym i w pełni gotowe do sprawnego, wieloletniego funkcjonowania. Ponadto zachęcamy do skorzystania z naszych usług związanych z naprawami i konserwacją sprzętów magazynowych. Nasi technicy doskonale o nie zadbają i sprawią, że będą bezbłędnie i przez wiele lat spełniały potrzeby firmy. Zapraszamy serdecznie do współpracy klientów z Gorlic oraz okolicznych miejscowości.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI