KOSZYK (0)
UDT wózek widłowy Nowy Sącz

Dlaczego wózki widłowe muszą być dopuszczane do użytku przez UDT (Urząd Dozoru Technicznego)? Jest to forma regulowania norm dotyczących wykorzystywania tego rodzaju urządzeń. Gdyby nie istniały przepisy nakazujące wykonywanie regularnych przeglądów technicznych oraz konserwacji tego typu sprzętów, ryzyko korzystania z nich byłoby znacznie wyższe, co odbijałoby się nie tylko na jakości usług magazynowych. W efekcie niewłaściwego funkcjonowania, niejednokrotnie dochodziłoby do groźnych wypadków i awarii, które narażałyby nie tylko towar znajdujący się na magazynie, ale także ludzi, którzy pracują przy jego obsłudze. Szkody mogłyby być bardzo poważne i nie dotyczyłyby jedynie finansów... Każda osoba odpowiedzialna za zdrowie pracowników oraz za mienie kontrahentów czy klientów powinna być tego świadoma.

Dlatego też niezbędne są badania UDT. Wózek widłowy, sztaplarka, wózek magazynowy, paleciak, winda załadowcza - każdy z tych sprzętów musi być poddawany kontrolom technicznym, na podstawie których dopuszczany jest (lub nie) do użytkowania. Chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej? Jeśli jesteś osobą prowadzącą działalność w Nowym Sączu lub w okolicach, możesz skontaktować się z nami w tej sprawie.

Wózki widłowe z badaniami UDT – Nowy Sącz

Wózki widłowe, które możesz u nas kupić lub wypożyczyć, mają wszystkie niezbędne badania i są dopuszczone do użytkowania na magazynach, w punktach dystrybucyjnych, na lotniskach, w portach i w pozostałych miejscach, w których mogą się okazać potrzebne. Oferujemy sprzęty w bardzo dobrym stanie technicznym, których użytkowanie jest bezpieczne i które mogą podnieść wydajność Twojej firmy oraz usprawnić prace magazynowe.

Jakie powinny być cechy wózków widłowych?

  • pełna sprawność,

  • intuicyjna, łatwa obsługa,

  • bezawaryjne działanie,

  • solidność konstrukcji,

  • mocny silnik.

Nasze sprzęty posiadają wszystkie te cechy, a ponadto są dostępne w atrakcyjnych cenach – zarówno jeśli chodzi o zakup, jak i o wynajem. Możesz u nas zaopatrzyć się w fabrycznie nowe sprzęty, jak i w pojazdy używane, ale przygotowane do dalszej pracy i dopuszczone do użytku przez UDT. Aby poznać lepiej naszą ofertę, skontaktuj się z nami – telefonicznie, mailowo lub osobiście. Nasze usługi oferujemy na obszarze województwa małopolskiego w tym także w Nowym Sączu. Serdecznie zapraszamy do podjęcia z nami współpracy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI