KOSZYK (0)
UDT wózek widłowy Wieliczka

Chcesz, aby Twoje wózki działały bezpiecznie i wydajnie? Poddawaj je regularnym kontrolom technicznym, konserwacjom i naprawom. Używaj ich ostrożnie i zgodnie z zaleceniami producentów. Nie nadwyrężaj ich sił i możliwości. Dbaj o ich stan techniczny, a także o związaną z nim dokumentację. W ten sposób zapewnisz sobie nie tylko sprawny sprzęt, ale także właściwe zarządzanie wszystkimi urządzeniami, które wykorzystuje Twój magazyn.

Wózki widłowe – badania techniczne i przeglądy

Wózki widłowe to urządzenia, których stan techniczny ma ogromne znaczenie z punktu widzenia bezpieczeństwa. Jeśli wózek widłowy jest w pełni sprawny, bez problemu przechodzi regularne badania UDT, może zatem być legalnie użytkowany w firmie. Jednak chodzi nie tylko o kwestie formalne, ale przede wszystkim o to, aby zapewnić operatorom tych sprzętów maksymalne bezpieczeństwo. Ich praca może grozić utratą zdrowia, jeśli sprzęt będzie działał niewłaściwie, nagle ulegnie awarii lub jakaś zużyta część zawiedzie. Nie należy też pomijać tutaj kwestii bezpieczeństwa towaru. Uszkodzenie towaru w wyniku niewłaściwej pracy wózka widłowego może narazić firmę na duże straty – konieczność zwrotu kosztów towaru oraz zapłaty kary lub odszkodowania jego właścicielowi.

Wózek widłowy – dobry stan techniczny to podstawa

Bardzo ważne jest więc, aby każdy wózek widłowy był cały czas kontrolowany pod względem technicznym. Wszystkie zużyte części muszą być od razu wymienione, a każda usterka błyskawicznie naprawiona. Badania UDT na wózki widłowe muszą natomiast być przeprowadzane regularnie, tak aby sprzęt mógł być dopuszczony do użytku, a cała dokumentacja była prowadzona prawidłowo dla informacji wewnętrznej oraz zewnętrznej.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi formalnych wymogów w kwestii użytkowania wózków widłowych oraz zachowywania ich w dobrym stanie technicznym. Chętnie udzielimy tych informacji oraz przedstawimy naszą ofertę dotycząca napraw, przeglądów, konserwacji i badań wózków widłowych. Zachęcamy też do zapoznania się z naszą ofertą wózków widłowych i innych sprzętów magazynowych na sprzedaż i wynajem. Zapraszamy do współpracy firmy z Wieliczki i okolic.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI