KOSZYK (0)
Używane wózki widłowe magazynowe Andrychów

Zakup używanych wózków widłowych to doskonała propozycja dla wielu firm z Andrychowa i okolic, które mogą skorzystać na wysokiej jakości i niskich cenach. Czy Ty także jesteś zainteresowany tą opcją? Poznaj zalety takiej inwestycji i podejmij współpracę z Gamadex!

Używane wózki widłowe – dla oszczędności i nie tylko

Zakup używanych wózków widłowych to przede wszystkim forma taniej inwestycji. Pozwala zaoszczędzić pieniądze, więc niewątpliwie opłaca się firmom, które mają ograniczony budżet inwestycyjny. W tym momencie może paść pytanie: czy faktycznie to się opłaca? Przecież za kilka lat i tak trzeba będzie wymienić sprzęt na nowy. A co jeśli wózki będą się psuły i trzeba będzie wydać dużo pieniędzy na ich ciągłe naprawy? Za chwilę rozwiejemy te wszystkie wątpliwości.

  • Po pierwsze, żywotność używanych wózków magazynowych z pewnością jest krótsza niż w przypadku nowych sprzętów, jednak te kilka lat może być kluczowe dla firmy, która dopiero się rozwija. Można sprawnie realizować wszystkie zadania magazynu bez ponoszenia wysokich kosztów inwestycyjnych. Dzięki temu firma ma dużą szansę na rozwój niskim kosztem, więc gdy przyjdzie konieczność wymiany sprzętów, będzie ją już na to stać.

  • Po drugie, używane wózki widłowe nie są z założenia sprzętami zużytymi i słabiej działającymi. Wręcz przeciwnie, wprowadzający je na rynek podmiot musi zadbać o to, aby były doprowadzone do dobrego stanu technicznego, aby były w pełni sprawne, a ich użytkowanie nie wiązało się z żadnym ryzykiem. Każdy z tych sprzętów musi przejść stosowne badania techniczne. Dlatego obawy o to, że ciągle będzie trzeba je naprawiać, są nieuzasadnione. Choć nie są to urządzenia fabrycznie nowe, mają obowiązek sprawnie działać i tak właśnie będzie, jeśli dokona się trafnego wyboru.

Czy to się opłaca? Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji inwestora. Wiadomo, że niektórym firmom znacznie bardziej będzie się opłacało zakupienie całego taboru nowych urządzeń – chociażby ze względu na gwarancję producenta czy możliwość ich wieloletniego użytkowania. Jednak taka inwestycja wymaga dużych nakładów finansowych. Dlatego warto też rozważyć zakup używanych wózków widłowych, które w niczym nie muszą ustępować nowym fabrycznie sprzętom, a wiążą się ze znacznie mniejszymi wydatkami.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI