KOSZYK (0)
Używane wózki widłowe magazynowe Bochnia

Najbardziej cenieni na świecie producenci wózków widłowych, tacy jak np. Komatsu, Toyota, Nissan, Manitou, Climax, oferują sprzęty wysokiej jakości, które sprawdzą się do wielu zadań wykonywanych na magazynach. Niestety często ograniczeniem są finanse. Nie każda firma może pozwolić sobie na zakup pełnej floty nowoczesnych wózków magazynowych. W takich sytuacjach warto postawić na wózki używane, które swoje zadania spełnią równie dobrze i bezpiecznie.

Wózki widłowe używane – tanio i praktycznie

Kupić używane wózki magazynowe – to strzał w dziesiątkę dla firm z ograniczonym budżetem lub tam, gdzie sprzęty potrzebne będą jedynie tymczasowo lub w ramach dodatkowego wsparcia posiadanej już floty pojazdów. Ważne jest jednak to, aby kupować takie sprzęty z zaufanego źródła i mieć pewność, że są sprawne i posiadają wszystkie niezbędne badania i pozwolenia. W ten sposób gwarantujemy sobie pełne bezpieczeństwo związane z ich użytkowaniem.

Aby właściwie dobrać używane wózki widłowe do swoich potrzeb, należy zwrócić uwagę na takie kwestie jak:

  • marka produktu,

  • rok produkcji,

  • parametry techniczne (wymiary, wysokość podnoszenia, rozstaw wideł itd.),

  • rodzaj silnika,

  • stan techniczny,

  • cena.

Wszystkie te informacje są podane przy każdym z oferowanych w naszym sklepie wózków, tuż obok zdjęć i innych danych, które mogą zainteresować potencjalnych kupców. W razie jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo, a udzielimy wszystkich informacji.

Nasze wózki są przygotowane do pracy – sprawdzone pod kątem technicznym, poddane wszystkim niezbędnym pracom konserwacyjnym i naprawczym i w stu procentach sprawne. Warto zaopatrzyć w nie swój magazyn, niezależnie od tego, jakie i ile towarów obsługuje.

Bochnia: zaopatrz swój magazyn w najlepsze wózki widłowe

Nasze usługi i produkty oferujemy na terenie całego województwa małopolskiego, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Bochni. Poza sprzedażą wózków używanych i nowych, możemy zaoferować także ich dzierżawę oraz serwis (prace konserwacyjne, naprawy, remonty, odświeżenie, badania techniczne). Warto mieć w okolicy profesjonalistów, którzy doradzą, pomogą i zaopatrzą w wysokiej jakości sprzęty od cenionych producentów.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami. Liczymy na udaną współpracę!

 

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI