KOSZYK (0)
Używane wózki widłowe magazynowe Gorlice

Jeśli chce się, aby magazyn działał sprawnie i wydajnie oraz realizował maksimum swoich możliwości, trzeba zadbać nie tylko o zatrudnienie rzetelnych i uczciwych pracowników, ale także o wyposażenie obiektu w dobrej jakości sprzęty, które umożliwia im wykonywanie powierzonych zadań. W każdym magazynie muszą się znaleźć wózki widłowe. Nie muszą to jednak być sprzęty fabrycznie nowe. Używane wózki magazynowe również mogą się świetnie sprawdzić, a przy tym umożliwić dużą oszczędność związaną z inwestycją w sprzęty firmowe.

Używane wózki widłowe – na co zwracać uwagę przy ich wyborze?

Zakup używanych wózków widłowych może być bardzo trafną inwestycją, jednak muszą być spełnione pewne warunki. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na dystrybutora, który dostarcza te sprzęty na rynek. Musi to być podmiot zaufany – oferujący dobrej jakości sprzęty, właściwie przygotowane do pracy i dobrym stanie technicznym. Po drugie, należy przeanalizować parametry wózków, których zakup się rozważa:

  • rok produkcji,

  • pojemność, moc i rodzaj silnika,

  • maksymalny udźwig, rozstaw wideł i inne kwestie związane z praktycznym wykonywaniem prac magazynowych,

  • sprawność wszystkich instalacji,

  • badania techniczne.

O zakupie wózka używanego ostatecznie jednak prawdopodobnie zdecyduje jego cena. Jeśli będzie zawyżona, dużo bardziej będzie się opłacało zainwestować w nowy fabrycznie sprzęt. Niska cena w połączeniu z dobrymi parametrami technicznymi daje trafny wybór i udaną inwestycję, która pomoże firmie rozwijać się i realizować kolejne cele.

Jeśli szukasz dobrych używanych wózków magazynowych w Gorlicach, możesz skorzystać z oferty Gamadex. Sprzęty, które oferujemy, są w pełni sprawne i doskonale sprawdzą się w pracach magazynowych. W naszym asortymencie można znaleźć produkty renomowanych producentów. Wszystkie sprzęty są sprawdzone pod względem technicznym i przygotowane do realizacji zadań na magazynie. Wykonaliśmy niezbędne naprawy i prace konserwacyjno-pielęgnacyjne, aby dać naszym klientom to, co najlepsze.

Znajdziesz u nas także nowe fabrycznie sprzęty magazynowe. Nasza oferta jest szeroka i dostosowana do potrzeb różnych klientów, dzięki czemu każdy może odnieść korzyść, podejmując z nami współpracę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI