KOSZYK (0)
Używane wózki widłowe magazynowe Kraków

Dlaczego warto zainwestować w używane wózki widłowe? Za takim zakupem przemawia bardzo wiele argumentów. Najważniejsze z nich to:

  • atrakcyjna cena sprzętu – wózki magazynowe używane są tańsze niż nowe sprzęty; z tego względu firmy o ograniczonym budżecie na takie inwestycje mogą sobie bez problemu pozwolić na ich zakup;

  • pełna sprawność – wózki widłowe należą do sprzętów, które muszą być dopuszczone do użytku przez Urząd Dozoru Technicznego; oznacza to, że każdy używany wózek widłowy musi regularnie przechodzić przez kontrole techniczne, aby można było z niego korzystać na magazynie – nie ma zatem żadnego ryzyka, że używany sprzęt będzie niesprawny lub nie zagwarantuje pełnego bezpieczeństwa;

  • łatwa dostępność – używane wózki widłowe można kupić z łatwością zarówno w Krakowie, jak i w innych pobliskich miejscowościach; dostęp do dobrej jakości sprzętów używanych jest bezproblemowy, a oferta jest bardzo szeroka i atrakcyjna.

Kraków: kup używane wózki widłowe w Gamadex

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą w pełni sprawnych i niezawodnych wózków magazynowych, w Krakowie możesz zaopatrzyć się w nie bez problemu za pośrednictwem Gamadex. Dostarczamy na rynek zarówno nowe sprzęty, jak i starsze, używane egzemplarze. Wszystkie urządzenia, które oferujemy, posiadają aprobatę techniczną i są w pełni bezpieczne oraz sprawne. Ich ceny są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu jest to ciekawa oferta dla tych firm, które szukają oszczędności bądź potrzebują rozwiązań doraźnych – np. sprzętów zastępczych w miejsce wózków, które uległy awarii.

Dzięki naszym sprzętom prace magazynowe będą przebiegały sprawnie i bezpiecznie. Oferujemy także usługi serwisowe oraz możliwość wynajęcia sprzętów, np. w przypadku realizowania zleceń sezonowych lub awarii posiadanego sprzętu.

Bez wózków widłowych nie ma prac magazynowych – wiedzą o tym wszyscy pracownicy i zarządcy magazynów. Dlatego też bardzo ważne jest zaopatrzenie obiektu w odpowiednie, niezawodne sprzęty. Znajdziesz je u nas! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich przedsiębiorców z Krakowa oraz z pobliskich miejscowości. Dane techniczne konkretnych pojazdów dostępne są na naszej stronie, podobnie jak ich zdjęcia oraz ceny. W razie dalszych pytań, prosimy o kontakt. Życzymy udanej inwestycji!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI