KOSZYK (0)
Używane wózki widłowe magazynowe Oświęcim

Inwestycja w wyposażenie magazynu oraz niezbędne sprzęty magazynowe to bardzo duży wydatek. Wszystkie akcesoria i urządzenia muszą pochodzić od zaufanych producentów, oferujących solidne produkty, dających gwarancję na właściwe funkcjonowanie urządzeń oraz spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Wózki widłowe – bez nich nie ma prac magazynowych

Jednym z najważniejszych sprzętów używanych w pracach magazynowych są wózki widłowe. To właśnie dzięki nim możliwe jest zarządzanie zasobami magazynu w sposób sprawny i bezpieczny, oszczędzanie miejsca, sprawny załadunek i rozładunek towarów oraz przechowywanie ich w bezpiecznych warunkach. Na wózkach magazynowych nie warto oszczędzać. Tutaj jakość to priorytet. Jeśli sprzęt, który się kupi, będzie wykonany z tanich materiałów, konstrukcja nie będzie solidna, a ryzyko wypadku przy racy znacznie wzrośnie. Dlatego należy stawiać na znanych, renomowanych producentów, którzy zyskali pozytywne opinie dzięki jakości, a zaufanie, którym darzą ich klienci, cały czas rośnie.

Nie oznacza to jednak, że na wózki magazynowe trzeba wydać majątek. Rozwiązaniem, które pozwala na duża oszczędność, jest inwestycja w używane wózki widłowe. W ten sposób można zaopatrzyć się w wysokiej klasy urządzenia, wydając znacznie mniej i poszerzając możliwości swojej firmy.

Używane wózki widłowe dostępne w Oświęcimiu

Chcesz wiedzieć, jakie używane wózki widłowe można kupić w Oświęcimiu? Wśród produktów oferowanych przez Gamadex znajdziesz pojazdy o różnorodnych parametrach, zasilane elektrycznie, na gaz, benzynę lub silnikiem diesla. Różnią się od siebie także rodzajem masztu, wysokością podnoszenia, maksymalnym udźwigiem i innymi cechami. Jednak, co najważniejsze, wszystkie nasze sprzęty zostały wyprodukowane przez solidnych producentów, np. Toyota, Komatsu, Linde. Po okresie użytkowania, które potwierdziło ich jakość i wytrzymałość, zostały przygotowane do dalszej pracy. Przeszły niezbędne naprawy i konserwacje, aby mogły dalej bezpiecznie służyć kolejnym użytkownikom.

Zachęcamy więc do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą i do kontaktu z nami w celu zakupu jednego z naszych używanych wózków magazynowych. Oferujemy też opcję wynajmu, a także usługi serwisowe i naprawcze. Zadzwoń do nas i poznaj szczegóły - zapraszamy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI