KOSZYK (0)
Używane wózki widłowe magazynowe Skawina

Warto kupować używane wózki widłowe, pod warunkiem że pochodzą z rzetelnego źródła, są sprawdzone pod kątem technicznym i właściwie przygotowane do bezbłędnego funkcjonowania dla potrzeb firmy zajmującej się magazynowaniem czy transportem. Niektórzy mają obawy związane z takimi zakupami. Wydaje im się, że używane wózki magazynowe mogą działać niewłaściwie lub narażać towary na uszkodzenie. Nic bardziej mylnego. Żaden wózek, który nie spełnia określonych norm technicznych, nie może być dopuszczony do użytkowania. Jeśli masz do dyspozycji sprzęt używany z aktualnymi badaniami UDT, nie masz się o co martwić.

Jakie zalety mają używane wózki widłowe?

Zakup używanych wózków widłowych może firmie przynieść mnóstwo korzyści.

  • Po pierwsze oszczędność, bo jak wiadomo, sprzęty używane są znacznie tańsze niż fabrycznie nowe.

  • Po drugie możliwość wypróbowania urządzeń różnych marek. Dzięki temu zanim firma zdecyduje się na zakup nowego sprzętu, może sprawdzić, które modele, marki i typy urządzeń najlepiej odpowiadają jej potrzebom.

  • Po trzecie możliwość korzystania ze sprawdzonego sprzętu. Skoro wózki magazynowe używane były już wcześniej i dalej są w pełni sprawne do użytku, to znaczy, że nie zawiodły dotąd swoich użytkowników. Być może zostały wymienione po prostu na sprzęty nowszej generacji lub zrezygnowano z nich, zawężając działalność firmy lub całkowicie ją zamykając. Wózki widłowe jednak zostały i mogą nadal doskonale pełnić swoje funkcje w innym miejscu.

Wybierając używane wózki widłowe, nie musisz zdawać się jedynie na własną wiedzę. Chętnie pomożemy Ci w dobraniu odpowiednich sprzętów. Zaznaczamy, że wózki widłowe, które można kupić lub wynająć w Gamadex, są w pełni sprawne i nie stwarzają żadnego zagrożenia ani dla towarów, ani dla operatorów czy innych osób przebywających w magazynie. Dbamy o to, aby nasze sprzęty były w dobrym stanie technicznym, wszystkie mają też za sobą niezbędne przeglądy, na podstawie których zostały dopuszczone do legalnego i bezpiecznego użytkowania. Z naszą pomocą możesz szybko wybrać sprzęt dla swojej firmy i nie zwlekając ani chwili dłużej zacząć realizować zadania, które przyniosą Ci zysk. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy ze Skawiny oraz okolic i życzymy udanych inwestycji w sprzęty firmowe. Z naszą pomocą to pewne!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI