KOSZYK (0)
Używane wózki widłowe magazynowe Tarnów

Magazyn ponosi pełną odpowiedzialność za towary, które są w nim przechowywane, dlatego też musi być zarządzany bezbłędnie i pracować w sposób doskonale zorganizowany. Prace magazynowe nie mogą się odbywać bez odpowiedniego wyposażenia, niezależnie od tego

  • jakie towary przechowuje się na magazynie,

  • jakie rozmiary ma magazyn,

  • ilu pracowników zatrudnia,

  • jakie dodatkowe usługi oferuje.

Do podstawowego wyposażenia magazynów należą wózki widłowe, dzięki którym można przewozić, przestawiać i ustawiać w sztaple towary umieszczone na paletach. Najważniejsze jest to, aby wózki widłowe używane w magazynie były w pełni sprawne. Umożliwia to bezproblemową, szybką i dobrze zorganizowaną pracę każdego dnia oraz zapewnia pracownikom właściwe warunki BHP.

Wózki magazynowe nie muszą być sprzętami fabrycznie nowymi, aby właściwie spełniać swoje role. Używane wózki widłowe sprawdzą się równie dobrze, jeśli się w dobrym stanie technicznym i przeszły wszystkie niezbędne okresowe badania. Takie wózki można bez problemu kupić w Tarnowie. Ich dystrybucją zajmuje się Gamadex. Poznaj dokładniej naszą ofertę.

Tarnów: używane wózki magazynowe na sprzedaż i wynajem

Gamadex prowadzi swoją działalność w województwie małopolskim, również w Tarnowie. Posiadamy w swojej ofercie nowe oraz używane wózki widłowe i inne wózki magazynowe znanych marek. Zaopatrując się u nas w sprzęty używane, można osiągnąć następujące korzyści:

  • zapłacić niską cenę za w pełni sprawny sprzęt,

  • znaleźć urządzenie w stu procentach spełniające potrzeby magazynu,

  • korzystać z profesjonalnego serwisu,

  • wybrać spośród pojazdów od najlepszych, znanych na całym świecie producentów,

  • uzyskać cenne porady dotyczące wyboru wózków.

Sprzęty dostępne w Gamadex można kupić lub wynająć. Niekiedy sytuacja wymaga tymczasowego wypożyczenia sprzętów magazynowych i wtedy oferta naszej firmy może się okazać strzałem w dziesiątkę. Szeroka oferta sprawia, że każdy przedsiębiorca znajdzie u nas coś dla siebie. Wszystkie sprzęty, które udostępniamy naszym klientom, mają aktualne badania techniczne i są dopuszczone do użytku przez Urząd Dozoru Technicznego.

Chcesz poznać naszą ofertę dokładniej? Przejrzyj wózki wystawione na naszej stronie lub skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Zapraszamy do współpracy klientów z Tarnowa i okolic!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI