KOSZYK (0)
Używane wózki widłowe magazynowe Wadowice

Grudzień to okres wzmożonych prac we wszelkiego rodzaju magazynach, a także w sklepach, na pocztach, w punktach kurierskich. Wszystkie te miejsca potrzebują w okresie przedświątecznym dodatkowego wsparcia, zarówno w postaci rąk do pracy, jak i sprzętów, które są niezbędne do sprawnego realizowania zadań. Jednym z takich sprzętów są wózki widłowe i magazynowe, dzięki którym możliwe jest sprawne i bezpieczne zarządzanie zasobami magazynów. W takie sprzęty możesz zaopatrzyć się (lub wypożyczyć) u nas – poznaj naszą ofertę!

Używane wózki widłowe – niedrogie rozwiązanie, które przynosi zysk

Doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, gdy pojawia się duże natężenie pracy, np. w okresie przedświątecznym, jest zaopatrzenie swojego magazynu w dodatkowe sprzęty. Jednak inwestycja ta nie należy do tanich, a przecież chodzi o to, żeby zyskać jak najwięcej przy niskim nakładzie kosztów. Dlatego polecamy zakup używanych wózków widłowych. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

  • Wózki doskonale wesprą pracę magazynu i pozwolą na terminowe realizowanie wszystkich zleceń.

  • Będą mogły służyć jeszcze długo potem, stanowiąc dodatkowe wyposażenie.

  • Wózki używane są znacznie tańsze od nowych, dzięki czemu minimalizuje się koszty inwestycji.

  • Są przygotowane do sprawnej i bezpiecznej pracy – wyremontowane, odnowione i sprawdzone pod kątem technicznym. Dlatego nie ma potrzeby martwić się o jakiekolwiek awarie.

Jeśli potrzebujesz wózków magazynowych "tu i teraz", nie ma co się zastanawiać. Nie musisz dokonywać drogiej inwestycji – używane sprzęty sprawdzą się doskonale, pozwolą Ci opanować przedświąteczny natłok pracy i uzyskać jak największe korzyści finansowe w tym gorącym okresie. Przy okazji będą dobrą inwestycją na przyszłość, z której Twój magazyn będzie mógł korzystać jeszcze przez wiele lat.

Jak wybrać używane wózki widłowe? Jeśli nie czujesz się do końca kompetentny w tej kwestii, możesz ją pozostawić nam. W branży działamy już od dwudziestu lat, dlatego wiemy "co w trawie piszczy". Wystarczy, że przedstawisz nam swoje oczekiwania, a my postaramy się dobrać sprzęt, który spełni je w największym stopniu. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Gamadex przedsiębiorców z Wadowic oraz innych pobliskich miejscowości.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI