KOSZYK (0)
Używane wózki widłowe magazynowe Wieliczka

O tym, dlaczego warto dobrze zaopatrzyć swój magazyn we wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia, nie trzeba nikogo przekonywać. To oczywiste, że bez narzędzi pracy praca ta nie może być wykonana ani dobrze, ani szybko, ani wydajnie. Dlatego też w każdym magazynie muszą się znaleźć akcesoria i sprzęty, które umożliwią zarządzanie towarem i zapewnienie mu bezpiecznych warunków. Choć wyposażenie magazynu to droga inwestycja, można znaleźć sposoby na to, aby zastosować bezpieczne i praktyczne, a jednocześnie znacznie tańsze rozwiązania. Takim sposobem jest zakup używanych wózków widłowych w dobrym stanie technicznym.

Używane wózki widłowe – trafna inwestycja dla magazynu

Oczywiście nie wszystkie używane wózki widłowe będą nadawały się do dalszego użytku. Wszystko zależy od ich stanu technicznego. Niekiedy wózka nie da się naprawić i wyremontować w taki sposób, by nadal mógł w pełni bezpiecznie i sprawnie działać. Wtedy konieczne jest jego zezłomowanie. Jednakże wiele wózków magazynowych, nawet tych, które używane były przez kilkanaście lat, może doskonale sprawdzić się w kolejnej firmie, która je kupi. Wystarczy wymiana niektórych części, remont zużytych układów czy odświeżenie wyglądu, a wózek może doskonale służyć przez kolejne lata.

Dlaczego taka inwestycja się opłaca? Oczywiście chodzi tu o koszty. Sprzęty nowe fabrycznie są o wiele droższe i nie każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na ich zakup w odpowiedniej ilości. Do czasu, gdy nie będzie możliwości dokonania takiej inwestycji, używane wózki widłowe sprawdzają się bez zarzutu. W końcu ich rolą jest przenoszenie i ustawianie towarów – nie muszą być zatem nowe, aby sprostać temu zadaniu. Muszą jedynie być w pełni sprawne i gwarantować bezpieczną pracę.

Aby upewnić się co do tego, że zakupiony używany wózek magazynowy jest sprawny, trzeba przede wszystkim znaleźć rzetelnego sprzedawcę. Warto w tej kwestii zaufać firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku, która sama przygotowuje wózki do dalszego użytkowania, zajmuje się ich serwisowaniem, remontami i konserwacją, a także doskonale zna wszystkie obowiązujące w branży przepisy. Taką firmą jest Gamadex, z którego usług można skorzystać również prowadząc działalność w Wieliczce.

Jeśli zatem chcesz dokonać trafnej inwestycji dla swojej firmy, a jednocześnie liczy się dla Ciebie oszczędność i praktyczność, wózki oferowane przez Gamadex będą strzałem w dziesiątkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI