KOSZYK (0)
Szukaj
Producent
Rodzaj napędu
Opony
Udzwig od
Udzwig do
Wys. podn. od
Wys. podn. do
Rok prod. od
Rok prod. do

WÓZKI WIDŁOWE NOWE

Zarządzanie zasobami magazynu możliwe jest dzięki właściwie dobranym oraz sprawnie i bezpiecznie działającym sprzętom. Wśród nich jedną z najważniejszych ról pełnią wózki widłowe, dzięki którym można bez wysiłku transportować i rozmieszczać towary znajdujące się w magazynie. Chcesz zaopatrzyć się w nowe wózki widłowe cenionych marek? Możesz zrobić to u nas – poznaj naszą ofertę.

Dlaczego warto zainwestować w nowe wózki widłowe? Przede wszystkim nowy sprzęt to gwarancja sprawnego działania przez długie lata. Maszyny, które dopiero co zostały wyprodukowane i przetestowane, mają docelowo przez wiele lat służyć osobom, które się w nie zaopatrzą. Posiadają gwarancję producenta, dzięki której można na jego koszt usunąć ewentualne usterki czy awarie lub oddać sprzęt do konserwacji.

Nowe wózki widłowe

Dlaczego warto zaopatrzyć się właśnie u nas w wózki widłowe? Nowe maszyny, które sprzedajemy, są:

  • wyjątkowo funkcjonalne,
  • niezawodne,
  • solidnie wykonane,
  • przyjazne użytkownikowi,
  • bezpieczne.


Znajdziesz u nas szeroką ofertę maszyn, które doskonale spełnią Twoje potrzeby. Posiadamy sprzęty z silnikiem na benzynę, gaz lub z dieslem, z różnymi rodzajami masztów oraz z automatyczną skrzynią biegów. Te nowoczesne sprzęty doskonale sprawdzą się w każdym magazynie.

Wózki widłowe

Jeśli chcesz kupić wózki widłowe, które ułatwią Ci prace magazynowe i zapewnią pełen komfort pracy, dobrze trafiłeś. Sprawdź, jakie marki i modele sprzętów możesz u nas nabyć i skontaktuj się z nami, aby dokonać zakupu lub uzyskać więcej informacji. Zapraszamy!