KOSZYK (0)
Szukaj
Rodzaj napędu
Opony
Udzwig od
Udzwig do
Wys. podn. od
Wys. podn. do
Rok prod. od
Rok prod. do

WÓZKI WIDŁOWE UŻYWANE

Wózki widłowe to sprzęty, których używa się w wielu miejscach: na magazynach, w marketach spożywczych i budowlanych, w zakładach produkcyjnych i fabrykach, w hurtowniach i sklepach... Zaprojektowane są tak, by nie tylko właściwie spełniać swoje zadania i ułatwiać zarządzanie magazynowanymi towarami, ale także aby mogły służyć jak najdłużej bez awarii i uszkodzeń. Dlatego nawet używane wózki widłowe mogą sprawdzić się doskonale i nie trzeba zaopatrywać się w nowy sprzęt. Dla firm, które szukają oszczędności, jest rozwiązania idealne.

Używane nie znaczy gorsze. Niekiedy jest nawet zupełnie przeciwnie, ponieważ fakt, że sprzęt wykorzystywany był już wcześniej, świadczy o tym, że sprawdzał się i działał prawidłowo. Wózki widłowe, które oferujemy na sprzedaż, przeszły przez wszystkie testy sprawdzające ich użyteczność i funkcjonalność. Zostały poddane konserwacji oraz przygotowane do dalszej pracy. Dlatego możemy ręczyć za ich jakość.

Używane wózki widłowe

Dlaczego warto kupić używane wózki widłowe?

  • Są tańsze – to najważniejszy argument przemawiający za tymi sprzętami. Niekiedy sytuacja firmy wymusza oszczędność, w innych przypadkach taka jest po prostu jej polityka.
  • Są w pełni funkcjonalne – sami to sprawdziliśmy, zanim wystawiliśmy je na sprzedaż w naszym sklepie.
  • Są łatwo dostępne – nasza oferta jest szeroka i z pewnością każdy zainteresowany znajdzie u nas sprzęt, który spełni jego oczekiwania.

Polecamy nasze używane wózki widłowe i zapraszamy do zakupów!