KOSZYK (0)

Wózki widłowe Climax New Generation

CLIMAX to ceniona na rynku marka sprzętów do transportu magazynowego. Urządzenia tej marki – wózki paletowe ręczne i nożycowe, mini ciągniki, stoły podnośnikowe, wózki widłowe i inne – cieszą się doskonałą opinią wśród użytkowników i są chętnie wybierane na całym świecie.

Marka CLIMAX zasługuje na uwagę ze względu na fakt, że oferuje produkty:

  • wytrzymałe – posiadają certyfikat CE (spełniają najnowsze dyrektywy Unii Europejskiej), posiadają solidną konstrukcję i są wykonane z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu służą przez wiele lat, są bezpieczne oraz przyjazne w użytkowaniu;
  • uniwersalne – produkty zaprojektowane są tak, aby spełniać potrzeby wszystkich magazynów i ułatwiać realizację zadań ich pracownikom; zarządzanie zasobami magazynów z ich użyciem jest znacznie sprawniejsze i wygodniejsze;
  • ergonomiczne – dzięki ergonomicznej konstrukcji wózki widłowe CLIMAX odciążają plecy i ramiona operatora i pozwalają podnosić oraz przewozić ładunki w sposób komfortowy i bez zbędnych obciążeń dla zdrowia; uchwyty i urządzenia elektroniczne dodatkowo ułatwiają sterowanie.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych sprzętami marki CLIMAX do zapoznania się z produktami dostępnymi w Gamadex. Mamy do zaoferowania wózki widłowe nowe, jak i używane - w pełni sprawne i przygotowane do pracy magazynowej z różnymi towarami. W przypadku pytań dotyczących parametrów, cen lub dostępności produktów można kontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Zapraszamy!