KOSZYK (0)

Wózki widłowe Doosan

Jeśli szukasz wózków widłowych, które przez wiele kolejnych lat będą Ci niezawodnie służyły, sprawdź ofertę marki Doosan, która zyskała ogromną popularność na całym świecie. Poznaj bliżej producenta oraz jego produkty, które możesz u nas kupić w atrakcyjnych cenach.

Doosan to południowokoreański producent maszyn budowlanych oraz pojazdów i urządzeń wykorzystywanych w pracach remontowych, drogowych i magazynowych. Firma funkcjonuje już od ponad 100 lat, a obecnie znajduje się na liście 500 najlepiej rozwiniętych i najbardziej dochodowych firm na świecie. Produkty tej marki wykorzystywane są w dziesiątkach krajów na każdym kontynencie i cieszą się doskonałą opinią użytkowników. Najnowocześniejsze technologie i własne badania naukowe pozwalają firmie dostarczać na rynek najlepsze, innowacyjne rozwiązania.

W naszej ofercie znajdziesz używane i nowe wózki widłowe Doosan, które spełnią wszystkie wymagania Twoje i Twoich pracowników. Cechy takie jak:

  • solidna konstrukcja,
  • sprawny, wydajny napęd,
  • intuicyjne użytkowanie,
  • atrakcyjny design

sprawią, że sprzęty Doosan doskonale sprawdzą się w Twoim magazynie. Usprawnią pracę, ułatwią zarządzanie towarami i zapewnią pełne bezpieczeństwo wszystkim pracownikom.

Zachęcamy do zapoznania się z wózkami widłowymi Doosan dostępnymi w naszej ofercie. Wszystkie sprzęty używane są w pełni sprawne i z pewnością skutecznie wesprą pracę magazynu. Parametry sprzętów widoczne są poniżej, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Nowe wózki widłowe Doosan

Aktualnie w ofercie brak danego asortymentu danej marki.

Używane wózki widłowe Doosan

Aktualnie w ofercie brak danego asortymentu danej marki.

Wózki magazynowe Doosan

Aktualnie w ofercie brak danego asortymentu danej marki.

Części do wózków Doosan

Aktualnie w ofercie brak danego asortymentu danej marki.