KOSZYK (0)

Wózki widłowe Komatsu

Prace magazynowe wymagają dużej ostrożności i profesjonalizmu. Pracownicy magazynu odpowiedzialni są nie tylko za powierzony pod och opiekę towar, ale także za bezpieczeństwo swoje i innych. Dlatego muszą mieć do dyspozycji najlepszej jakości sprzęty, które pozwolą im na prawną i bezpieczną pracę.

Poniżej można zapoznać się wózkami widłowymi Komatsu, które spełniają opisane wyżej warunki. Są to sprzęty oferowane przez japońskiego producenta maszyn budowlanych, który funkcjonuje na rynku od niemal stu lat i dotychczas zaopatrywał już wiele pokoleń w najwyższej jakości produkty. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy zarówno nowe wózki widłowe, jak i sprzęty używane, które - naturalnie - przeszły niezbędną kontrolę i zostały poddane konserwacji. Dzięki temu mamy pewność, że nadają się do dalszej, bezpiecznej i wydajnej pracy w magazynach. Dotyczy to również tych starszych sprzętów, które pomimo upływu lat wciąż niezawodnie spełniają swoje zadania i na pewno okażą się doskonałym zakupem.

Szczegóły dotyczące poszczególnych wózków widłowych Komatsu, czyli

  • parametry techniczne,
  • rok produkcji,
  • rodzaj silnika,
  • cena,
  • zdjęcia

widoczne są po kliknięciu w miniaturkę wybranego modelu. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące poszczególnych ofert. Zapraszamy do współpracy zarówno właścicieli dużych magazynów, jak i niewielkich hal lub przechowalni. Każdemu uda się znaleźć u nas satysfakcjonujący dla jego potrzeb i działalności sprzęt, a my chętnie w tym pomożemy. Czekamy na kontakt!