KOSZYK (0)

Wózki widłowe Manitou

Francuski producent Manitou zajmuje się produkcją maszyn budowlanych, rolniczych i magazynowych, dźwigów, ładowarek teleskopowych i wielu innych sprzętów specjalistycznych. Na rynku funkcjonuje już od 60 lat, dostarczając produkty najwyższej jakości, oparte na stale unowocześnianych technologiach. W europejskim przemyśle maszynowym trudno znaleźć rywala dla tej firmy, dlatego też jego produkty cieszą się ogromną popularnością i wykorzystywane są w wielu krajach, w tym także na dużą skalę w Polsce.

Wśród wózków widłowych Manitou, które można nabyć w Gamadex, znajdują się nowe i używane sprzęty. Te pierwsze posiadają oczywiście gwarancję producenta i bez wątpienia będą służyły użytkownikom przez wiele długich lat. Używane wózki widłowe zostały natomiast dokładnie sprawdzone przez naszych specjalistów i przygotowane do dalszej pracy. Są w pełni sprawne i bezpieczne, a kupić je można w atrakcyjnej cenie.

Jakie powinny być cechy dobrych wózków widłowych?

  • i>solidność,
  • wytrzymałość,
  • uniwersalne zastosowanie,
  • mocny napęd,
  • trwałe materiały,
  • łatwa obsługa.

Wózki widłowe Manitou posiadają wszystkie te cechy, dlatego są chętnie wykorzystywane w pracach magazynowych w tysiącach firm. Zachęcamy do zapoznania się dostępnymi u nas produktami tej firmy. Poniżej przedstawiamy wszystkie parametry oferowanych sprzętów, a także zdjęcia, ceny, dostępność. Na wszystkie dodatkowe pytania dotyczące sprzętów oraz warunków współpracy odpowiemy telefonicznie lub mailowo – zapraszamy do kontaktu!

Nowe wózki widłowe Manitou

Aktualnie w ofercie brak danego asortymentu danej marki.

Używane wózki widłowe Manitou

Aktualnie w ofercie brak danego asortymentu danej marki.

Wózki magazynowe Manitou

Aktualnie w ofercie brak danego asortymentu danej marki.

Części do wózków Manitou

Aktualnie w ofercie brak danego asortymentu danej marki.