KOSZYK (0)

Wózki widłowe Mitsubishi

W naszej ofercie znajdują się wózki widłowe Mitsubishi – zarówno nowe, jak i używane sprzęty najwyższej jakości. Ten znany na całym świecie producent różnorodnych pojazdów i urządzeń dostarcza również wózki do użytku magazynowego. Firma oferuje sprzęty z rożnymi rodzajami masztów, o różnym udźwigu i przeznaczeniu. Produkty Mitsubishi to:

  • najwyższej jakości materiały,
  • nowoczesna technologia produkcji,
  • solidna konstrukcja,
  • funkcjonalność i łatwa obsługa,
  • wysoki poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania,
  • uniwersalne zastosowanie,
  • wytrzymałość – długa żywotność urządzeń.

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w sprzęt, który będzie Ci służył przez wiele lat, wózki widłowe Mitsubishi to strzał w dziesiątkę. Decydując się na nowe urządzenia, otrzymasz gwarancję producenta oraz usługi serwisowe. Możesz mieć pewność, że przez długie lata sprzęt będzie niezawodnie służył Twojej firmie. Jeśli zaś postanowisz kupić sprzęt używany, czeka Cię duża oszczędność – u nas znajdziesz nie tylko solidne urządzenia, ale także atrakcyjne ceny. Wybrany wózek widłowy z pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań, a Ty usprawnisz zarządzanie zasobami magazynu.

Zachęcamy do zapoznania się z wózkami widłowymi marki Mitsubishi dostępnymi w Gamadex. Szczegółowe informacje o produktach – ich specyfikacje, rok produkcji oraz ceny - można uzyskać po kliknięciu w miniaturki. W razie jakichkolwiek pytań, czekamy na kontakt – chętnie przedstawimy dodatkowe szczegóły. Zapraszamy do zakupów!

Nowe wózki widłowe Mitsubishi

Używane wózki widłowe Mitsubishi

Wózki magazynowe Mitsubishi

Aktualnie w ofercie brak danego asortymentu danej marki.

Części do wózków Mitsubishi

Aktualnie w ofercie brak danego asortymentu danej marki.