KOSZYK (0)

Wózki widłowe Pramac

Firma Pramac to lider na rynku techniki magazynowej. Jeśli szukasz sprzętów, które niezawodnie sprawdzą się w pracach magazynowych, przy transporcie towarów, rozładunkach, załadunkach i zarządzaniu zasobami magazynu, produkty Pramac powinny spełnić Twoje oczekiwania. Firma oferuje wózki widłowe, wózki ręczne, wózki paletowe i układarki. Zajmuje się także produkcją urządzeń mocy oraz dostarczaniem na rynek części eksploatacyjnych i zamiennych.

Ta włoska firma funkcjonuje w branży już od ponad 60 lat, które pozwoliły jej stopniowo zdobywać doświadczenie, technologię i wiedzę na temat klientów i ich zmieniających się potrzeb. Dziś może się pochwalić współpracą z setkami firm i dystrybutorów na całym świecie. Produkty tej marki spotykane są i rozpoznawane w wielu krajach, w tym także w Polsce.

Wózki widłowe Pramac są:

  • solidnie skonstruowane,
  • wykonane z mocnych materiałów,
  • wyposażone w wydajny, silny napęd,
  • proste w obsłudze,
  • bezpieczne,
  • funkcjonalne,
  • wielozadaniowe.

Jeśli chcesz usprawnić prace magazynowe i zapewnić swoim pracownikom pełne bezpieczeństwo oraz komfort pracy, zainwestuj w jeden z oferowanych w Gamadex wózków Pramac. Wszystkie nasze propozycje widoczne są na liście poniżej. Każdy z oferowanych wózków jest sprawny i przebadany pod kątem bezpieczeństwa i przydatności do pracy. Sprzęty używane dostępne są w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu telefonicznego lub mailowego w razie jakichkolwiek dalszych pytań.

Nowe wózki widłowe Pramac

Aktualnie w ofercie brak danego asortymentu danej marki.

Używane wózki widłowe Pramac

Aktualnie w ofercie brak danego asortymentu danej marki.

Wózki magazynowe Pramac

Części do wózków Pramac

Aktualnie w ofercie brak danego asortymentu danej marki.